Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Keratosis pilaris combon és...

Keratosis pilaris combon és arcon.. van rá megoldás?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta ilyen a bőröm 23éves vagyok és nem merek egy rovidnacit sem felvenni mert tenyleg csunya a bőröm.

Próbáltam már nagyon sok mindent, radiroztam aztán később hamlasztottam 7%os glikolsavval. Ez valamennyire segitett de most itt a nyár és szolizok hátha úgy kicsit halványabb lesz így nem tudok hámlasztót használni plusz hivatalos vagyok egy esküvőre és szeretnék kisruhát felvenni ezért is "kell" a barnaság tudom hogy nem egészséges de sosem szoliztam és nem is tervezek később sem csak most.

Viszont eddig nem látom hogy segitene.

Testapoloval kenegetem szinte minden nap.

A legjobban a combomon zavar.

Valakinek bevállt rá valami?

Egyedül még a cerave sa lemosóját és krémjét nem próbáltam őszintén szólva az ára miatt mert ha az sem segít akkor elég drága van akinek az segitett?

És ha azt használom mehetek szoliba esetleg?

Gyantázok legtobbszor tudom ez sem jó de mellé elég erős a szőröm és fekete a combomon is mert 12évesen elkezdtem borotválni, tehát ezt láttam a legjobb megoldásnak hogy ne kelljen minden másnap borotválkoznom.

Köszönöm ha tudtok segíteni



2022. márc. 30. 08:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Ceravebol tudsz kérni patikaban mintát is ha van. Aztán eldontod, hogy jó-e vagy sem.
2022. márc. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!