Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lehet a fejbőrömmel? Mi...

Mi lehet a fejbőrömmel? Mi lehet rá a megoldás?

Figyelt kérdés

Nyáron volt egy csúnya égés a fejbőrömön ami miatt plakkok keletkeztek, a bőrgyógyász ajánlott egy sampont ami leoldotta, azt mondta más teendő nincs vele.

Ez lassan fél éve már, csak egy viszonylag nagyobb érzékeny terület maradt vissza, ami azóta is vörös, fényes, porzik, olajos tapintású a tőnél.

Nagyon zavar mert 2 hajmosás között lemezszerű korpa jelentkezik és ahogy nehezedik a hajam fáj is az adott területen.

Újravettem a sampont (detergens szulfulátum), de semmi sem változik.



2021. nov. 3. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Égés?Mitől?Nem lehet, hogy pikkelysömöröd van?Elmondás alapján az elég hasonló.
2021. nov. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nemtudom. Napégés után jelentkeztek a tünetek és mentem is egyből az orvoshoz, aki mondta, hogy attól van. Ráadásul magán dokihoz mentem, remélve, hogy nem vezet félre. De lehetséges, hogy csak egy kiváltó tényező volt.
2021. nov. 3. 22:47
 3/3 A kérdező kommentje:
A korpaellenes sampon nem használ semmit sem:(
2021. nov. 3. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!