Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezzel érdemes lenne elmenni...

Ezzel érdemes lenne elmenni hajgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Gyorsan zsírosodik a hajam, a 2-3. napon már viszket a fejbőröm, és a hajtövemtől 1-2 centire sok-sok kis fehér pöttyel van tele a hajam. A fésűmbe is látok olyan hajszálakat, amikre rá vannak tapadva ezek a fehér pöttyök. Esetleg ez lehet gombás fertőzöttség vagy valami más?
2022. márc. 30. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Én házi szereket ajánlanék. Itt adnak pár tippet:

[link]

[link]


Talán meglepő, de a nyers tojás is be szokott válni:

[link]


Amit én biztosan tudok, az az, hogy frissen kifacsart citromlével nagyon jó eredmény érhető el (az ecetet / lehet akár almaecet is), ezeket nagyon nem szereti a gomba, ha az okozza a korpásodást.

Egyszerű hajkondicionálónak pedig közönséges sört szoktam használni.

Erre a legolcsóbb dobozos sör is megfelel. Régen a fodrászok is alkalmazták, de me már ez kikopott a köztudatból, pedig extra lággyá, fényessé, és puhává teszi a hajat, és nem, nem marad meg a sörszag a hajban, mert az kiszellőzik, elpárolog. Én a citromlevet, és a sört az öblítéssel kötöm össze, utána hagyom megszáradni a hajat, hajszárító nélkül. Most már eléggé jó az idő, hogy ezt kivitelezni lehessen akár a szabadban is.

2022. márc. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jut eszembe:

Az sem mindegy milyen anyagú a fésűd, hajkeféd.

A legjobb a természetes anyagú:

- karbon

pl.: [link]

- bambusz, parafa, vagy fa

pl.: [link]

- illetve szaru

pl.: [link]

(kiegészítés - #1-es voltam)

2022. márc. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tippeket!
2022. márc. 30. 18:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülök, ha segíthettem. :)
2022. márc. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!