Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg ennyire káros lenne a...

Tényleg ennyire káros lenne a fekete hajfesték?

Figyelt kérdés

Évek óta nagyon tetszik a kékesfekete haj, de a fodrászom mindig lebeszél róla.

Azt mondja, a fekete hajfestékben annyi káros vegyi anyag, pigment van, ami később a bőrbe is átterjed. Bár megvastagodnának tőle a hajszálaim, sokkal kevesebb lenne, mert kihullana legalább a fele (most sincs túl sok hajam, az is vékony szálú, könnyű szerkezetű, csak azért tűnik többnek, mint amennyi, mert hullámos).

Tényleg ennyire drasztikus következményei lennének, ha befestetném feketére, és még évekig, évtizedekig ilyen színű lenne a hajam?



Bár ő az a típusú “szakember”, aki többek között azt is vallja, hogy a lábon borotválástól megerősödik a szőr.



2022. ápr. 3. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb 8-10 évig volt feketére festve a hajam. Szintén vékony szálú, kevés hajam van. A drogériás festékektől kicsit jobban hullott, de pl a wella hajfestékektől nem.


Az azért nagyon erős túlzás hogy a fele kihullik majd..és vastagodni se fognak a festéktől a hajszálaid. Hülyeségeket beszél. Hajmosásonként par szál hullott ki nekem. Nem jelentős mennyiség. Nem tűntem kopaszabbnak vagy ilyesmi.

2022. ápr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A festék minőségén múlik.
2022. ápr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Válts fodrászt. Ő nagyon nem ért a szakmájához
2022. ápr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
20 eve festem kekesfeketere a hajamat, igaz tartos szinezovel, essemmi bajom. Nekem mondjuk alapbol keves es vekonyszalu hajam van, de pont ezert csak feltunt volna ha kihullik a fele.
2022. máj. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!