Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg annyira káros a...

Tényleg annyira káros a fekete hajfesték mint amennyire mondják?

Figyelt kérdés
Károsabb-e egyáltalán a fekete hajfesték, mint más színű festékek? Ha igen, miért?

2018. jan. 26. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A fodrászom szerint a világos színek roncsolnak jobban (értelemszerűen a szőkítés miatt), a fekete festéktől viszont kitelnek a hajszálak, mert abból nagyobb mennyiséget vesznek fel. Megszabadulni szinte lehetetlen tőle, az tény.
2018. jan. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Hat, ha szokerol festesz mondjuk feketere egyertelmuen karos, hisz jo sok arnyalatkulonbseget fel kell dolgoznia a hajadon levo festeknek. Az en hajamat annyira nem viselte meg, mert sotetbarnarol festettem.

Es amugy azt mondjak meg a szokitesnel is karosabb tud lenni

2018. jan. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 7 éve vagyok fekete, de sokkal jobb a hajam, mint anno eredetin volt. Nem hullik, vastag szálu és gyorsan is nő (ez persze genetika, nem a festék) és feketén olyan szép fényes, bezzeg barnán teljesen fakó és matt volt.

Szerintem nem roncsol, de mindenkinek más a hajszerkezete.

2018. jan. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#1-es. Hogy érted, hogy kitelnek a hajszálak?
2018. jan. 26. 19:09
 5/7 A kérdező kommentje:
Mostanában egyre több helyen olvastam, hogy a fekete hajfesték sokkal rosszabb, mint a világosabb színek. Sőt, minél sötétebb színű a hajfesték, annál károsabb anyagok vannak benne. Hát nem tudom. Lassan 10 éve én is, hogy feketére festem a hajam. Eléggé hullik az tény, de nem hiszem, hogy ettól, mert 1 évben talán 3x ha befestem.(egyébként is sötét az eredeti hajszínem) Nyilván nem tesz jót semmilyen hajfestés, csak kíváncsi voltam, miért rosszabb a fekete szín.
2018. jan. 26. 19:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, világosabbra festeni sokkal károsabb mint feketére. És egyébként ahogy az egyes is írta, festéskor feltelítődik a hajszál pigmenttel így sokkal fényesebb lesz. Ezzel ellentétben a szőkített haj porózus, nehezebben marad meg benne nemcsak a pigment de a tápanyagok is, ezért is szárad ki és törik olyan könnyen.
2018. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem feketére van festve egy ideje, és eddig semmi bajom.
2018. jan. 27. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!