Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Koreai hámlasztó lábmaszk...

Koreai hámlasztó lábmaszk után baj van a sarkammal?

Figyelt kérdés

Kedves gyakorisok! Pár hónapja felraktam a lábamra egy koreai hámlasztó lábmaszkot, aminek segítségével kb. 2 hét alatt teljesen lehámlott a lábamról a bőr. Abszolút hozta azt az eredményt, amit vártam, puha lett a lábfejemen a bőr. Viszont a jobb lábamon lévő sarkamra azóta újra és újra visszanő a keményedés. Sarokreszelővel ha leszedem, nagyon érzékeny lesz a bőr alatta, rendesen fáj. És újra visszanő. Néha úgy érzem, mintha ott ez a lábmaszk egy bőrréteggel többet leszedett volna.


Mit tudok ilyenkor csinálni? Volt már valaki ilyen helyzetben a lábmaszk használata után?



2022. ápr. 4. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
kremmel kened? vagy hagyod kiszaradni?
2022. ápr. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért nő oda a keményedés, mert az kell oda. Én ha leszedem, nem bírok menni. Ne legyen szétrepedve az a lényeg.
2022. ápr. 5. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kenem igen, hiába, másnap ugyanúgy ott lesz az elhalt bőr és borzasztóan tud fájni, ha rálépek! Egyedül akkor nem fáj, ha nem sarokreszelőzöm le egy darabig. De esztétikailag nagyon zavar. Legalább nincs kirepedve, de sajnos nagyon érzékeny ott a bőr.
2022. ápr. 5. 14:47
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
Próbálj rátenni egy kifacsart fél citrom héját. Tedd rá a sarkadra, húzz rá zoknit, és egy kicsit hagyd, hogy hasson a citromsav. Puhítja a bőrt. Utána kenheted hidratálóval is.
2022. ápr. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!