Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki valami módszert arra,...

Valaki valami módszert arra, hogy hajmosás után a hajam ne nézzen ki úgy mint egy oroszlán sörénye?

Figyelt kérdés
Egy ideig azt csináltam, hogy minden hajmosás után kivasaltam, de ez nagyon sok idő mindig. Esetleg nem tud valaki megoldást rá? Tényleg nagyon meguntam már, hogyha nem vasalom ki egyszerűen nem tudok létezni.

2022. ápr. 8. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

ráfüggtél a vasalásra. :)


szerintem létezik olyan balzsam, vagy egyéb ápolószer, amitől nem száll a hajad szárítás után...

2022. ápr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyreszt meg kell tanulnod rendesen beszaritani a hajad. A hajszárító se mindegy. Én legutóbb fodrászkellekesben vettem egyet és jobb mint a remington és társai.


Aztán ami még segít szépen kordaban tartani a hajam az a 6-os olaplex. Szárítás után meg kis hajolajat is használok.


Amúgy az is lehet, hogy göndör-hullamos hajad van, az meg speciálisabb kezelést igényel, mint egy egyenes haj.

2022. ápr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
hullámos a hajad, mint az enyém. Csak én annyira utálom, hogy megszárítom, loknis, reggel meg kinyúlik és sörény, hogy inkább kivasalom. A fodrász sem tudja rendesen simára szárítani, vasal ő is.
2022. ápr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!