Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik ajakápoló(márka) jobb...

Melyik ajakápoló(márka) jobb az alábbiak közül (szerintetek)?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 9. 09:34
A kérdező szavazást indított:
Labello
Bebe
7 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

A labello egyértelműen, VISZONT SAJNOS olyan hogy addig jó míg használod, ha elhagyod sokkal rosszabb lesz a szád állapota, mint mielőtt elkezdted használni , van benne szerintem valamilyen anyag ami ezt előidézi vagy épp rá segít erre, ezzel arra késztetve hogy újra vedd, nagy okosság !


Régen évekig használtam , konkrétan nem bírtam meg lenni nélküle, aztán elhagytam, utána 1-2 hónapig nagyon szar volt … majd láss csodát 1-2 hónap után helyre allt a szám állapota, azóta labellot nem használok … pedig amíg használja az ember addig tényleg nagyon jó !

2022. ápr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se, Carmex jobb.
2022. ápr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A labello-val én is úgy jártam, mint az első válaszoló, sajnos.

Használtam, semmit nem javult a szám.

Aztán a kicsi kék dobozos nivea krémet rá kentem egy kicsit vastagon a számra, tettem rá egy nejlon zacskó darabot, rajta hagytam kb negyed órát, és sokkal szebb lett a nagyon durván kiszáradt szám.

17L

2022. ápr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!