Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha szőkéknek való sampont...

Ha szőkéknek való sampont használok, világosodhat kicsit a hajam?

Figyelt kérdés
Sötét szőke hajam van, az a "seszínű" fajta és szeretnék világosítani rajta. Nem nagyon, épp annyit, hogy egy két árnyalattal szőkébb legyen. Ehhez jó a szőkéknek való sampon?

2022. ápr. 16. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Az arra jó, hogy a sárga tónust semlegesítse. Nem fog a te hajaddal semmit se csinálni.
2022. ápr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Kamillateával való mosás talán segít, de ez fifty-fifty hogy bejön. Nyáron a sok naptól leht kivilágosodik.
2022. ápr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem foga használni. A Balea-nak van egy More blonde nevű világosító spray-e én azt használom, nagyon bevált
2022. ápr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hajtípustól függ, hogy működik e nálad, halványabb barna vagy szőkés-sárgás hajon érdemes próbálkozni szőkítő samponokkal, termékekkel, amik világosítanak a hajon.

Nekem az erős nyári uv sugárzás egyébként is leszívja a hajamat, és a hajvégeknél szőkébb lesz. Most a DM more blond sampont és balzsamot próbáltam ki, világosított a hajamon de sajnos roncsolta is, szárazabb, töredezettebb lett tőle. A termékcsalád szőkítő spray-jét ki sem mertem próbálni, hidrogén peroxid van benne ha jól emlékszem és az sokat rontott volna a hajam állapotán.

2022. ápr. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Alapból világos a hajam, csak enyhén sárgás barnás szőkés, tehát ha a sárgát kiveszi belőle, már jobb lesz a színe.
2022. ápr. 20. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!