Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúknál mennyire megszokott,...

Fiúknál mennyire megszokott, ciki a hajfestés?

Figyelt kérdés

33 vagyok de iszonyatosan őszülök évek óta, mindenki 40 felettinek néz. Eddig cikinek gondoltam a hajfestést de most úgy vagyok vele inkább minthogy fehér hajam legyen.


Sötétbarna hajfestés nagyon feltűnő lenne?

Először vágassam le rövidre aztán fessem be vagy ha nagyobb a haj akkor fessem be és utána vágassam le?



2022. ápr. 18. 14:42
A kérdező szavazást indított:
Nem probléma, jobban mutat a festett haj
Inkább maradjon ősz az ember, az a természetes
16 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:
Most azért telt be a pohár mert melóhelyen ismerkedtem egy dögös csajjal akinek mondtam 33 vagyok és nem akarta elhinni, erőlködött, hogy biztosan 43...
2022. ápr. 18. 14:43
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, ha nincs lenőve, észre sem veszi senki.

Amúgy elég sok férfi van, aki ennyi idősen őszül, és szerintem nem gáz.

Más miatt is tűnhet valaki idősebbnek.

Viszont ha neked jobb ha fested, akkor csináld

2022. ápr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan fesd, de akkor ne hagyd lenőni, az nagyon gáz.
2022. ápr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp hajvágás után fesd be. Ha előtte csinálod, akkor a hajtő lehet, hogy nem lesz teljesen befestve/befedve, meg pár nap alatt is rengeteget nő a haj és el fog ütni színben. Ha véletlen a fejbőrödet megfogja a festék azt sem fogod látni (körömkefével át tudod súrolni, ha megfogná). Próbálj először eggyel világosabb színű festéket, max másodjára válassz sötétebben (általában sötétebbek lesznek a hajadon, mint a dobozon). Ha tudod hétvége előtt csináld, mert sokszor az első pár napban kicsit enged a szín, ha túl sötétnek tűnik elsőre (mosd meg naponta ebben az esetben).
2022. ápr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!