Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kopasz férfiak, mivel borotvál...

Kopasz férfiak, mivel borotváljátok a fejbőrötöket?

Figyelt kérdés

Páromnak szoktam először nullással leszedni a haját, utána leborotválom, de elvileg van már olyan gép, amivel csak végig megyek a rövidre vágott hajon és már kopasz is lesz. Melyik gépet ajánlanátok?

Nem akarok borotvát használni.


2022. ápr. 19. 13:35
 1/1 anonim válasza:
100%

A legtöbb hajnyíró géphez (pl. az 5 ezer forintos Philipshez is) általában jár egy úgynevezett bőröző fej. Elég egyszerű felismerni, egy félköralakú fémkiegészítő tele kicsi lyukakkal. A működése egyszerű, a már rövidre vágott hajon csak végigtolod a gépet, a hajat pedig szó szerint porrá örli a benne forgó penge.

Sok helyen inkább borotva kiegészítőként fogod megtalálni (én is szakállhoz használom, nem pattog ki tőle a bőröm).

Kerestem neked egy képet is hogy érthetőbb legyen számodra: [link]

Jó tanácsnak pedig annyit hogy a "bőrözni" kívánt haj vagy szőrterületet vágd vissza legalább másfél milliméter hosszúságúra. Így biztos hogy nem maradnak ki kósza hajszálak és a gép pengéje is csak jóval késöbb fog elhasználódni.

2022. ápr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!