Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan borotváljak alul?

Hogyan borotváljak alul?

Figyelt kérdés

Eddig mindig köröm ollóval vágtam le,mert nem találtam fontosnak mert nem volt senkim. De most viszont bejött a képbe egy lány. Nem tudom mi lenne a jó borotva vagy ugyan ez vagy ilyesmi.

17/F



#borotválás #Farok szőr
2022. márc. 28. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Hajnyiro vagy minden találkozás előtt borotva
2022. márc. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
72%
Kérdés a lánynak mi tetszik, érdemes tőle megtudakolni, ha már ott tart az ismerkedés. Ki tudja, lehet a rövidre nyírt de lehet a nagyon szőrös jön be neki. Egyelőre talán az a legjobb, ha úgy csinálod ahogy neked jó és kényelmes. Számodra legyen komfortos.
2022. márc. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Orális szexnél zavaró lehet a szőr-másrészt a borotvált pénisz aféle optikai tuning hatást kelt,nagyobbnak tűnik-valamint azt sugallja hogy a gazdája ad magára.
2022. márc. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Komolyan azt kérdezed, hogy mivel borotváld, borotvával vagy mással? Mi a picsa van ezzel a generációval? :D
2022. márc. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Vegyél egy cserélhető pengés borotvát, borotva habot. Óvatosan, lassan borotváld le. Ha kész fertőtlenítsd le és kend be.
2022. márc. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem is az lenne a legjobb, mielőtt nagy dolgokba fognál, beszéljétek meg.
2022. márc. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Hát mindneképp jó minőségű borotvát használj, vagy frissen bontot egyszerhasználatost, és ne használd többször, vagy jó fejű tartóst, vagy biztonsági is lehet, csak azzal óvatosan.


Feszítsd meg a zacsin a bőrt minden húzás előtt, és jó ha utána átmosod szappannal...

2022. márc. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!