Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 40 felé közeledve más is...

40 felé közeledve más is bepánikol? Nőkre értem. Egyre öregebbnek, csúnyábbnak látom magam. Úgy érzem vége a nőiességnek és már csak feleség és anya maradok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Én a 30 fele közeledek és rajtam is van egy kis para...

Úgyhogy kíváncsi leszek a válaszokra...

2010. szept. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem!!!!A nő mindig nő marad, akár 18 éves vagy akár 100.
2010. szept. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem.Soha nem érdekelt, hogy mennyi idős vagyok.Elmultam negyven, de nem parázok.Minek?

Ennyi vagyok, és kész.

2010. szept. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én 40 vagyok.

Nagyon rosszul esett a 40. szülinapom, de talán kezdek túllenni az érzésen. A legjobb, hogy a párom nem csinált ügyet belőle (pedig fiatalabb 3 évvel).

Egy pár új gönc, szemránckrém, arcpakolás megnyugtat.

Ez van :-)

2010. szept. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát azért mégiscsak más 18 évesnek, mint 100 éves nőnek lenni.A férfi sem férfi örökké, ő is öregen már csak bácsi.Nem?nem tudom, de szerintem negyven felé is a néni felé közelítünk.
2010. szept. 16. 14:33
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

19 vagyok szóval sokat nem tudok hozzá szólni,de azért leírom,hogy mit gondolok.:D

Anyum 42 éves minden elfolgultság nélkül mondhatom,hogy jól tartja magát,ad magára és nem idegeskedik azon,hogy mennyi múlt és hogy néz ki.:) Igen ő egy anya és egy feleség aki egyben igenis tud jó nő lenni és az is,ahogy bizonyára te is az vagy csak most bepánikoltál. Szerintem kicsit frissülj fel,vegyél magadnak egy két arcpakolást esetleg egy ránctalanító krémet,vagy valami új göncöt és figyeld meg máshogy fogod látni a dolgokat,neked csak önbizalom kell,semmi más. Lehet,hogy furcsán hangzik egy 19 évestől,de szerintem sokkal nagyobb dícsőség 40 évesen jól kinézni,mint mondjuk 18.

2010. szept. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinél természetes, hogy bepánikol. Vannak olyan emberek, akik már 30 évesen szörnyen tudnak kinézni a sok megterheléstől, de ugyanakkor láthatunk 40 éves nőket, akik önbizalmat és szépséget sugároznak. Törekedj arra, hogy ne hagyd el magad, sportolj, öltözz szépen. Talán így te is fiatalabbnak fogod érezni magad. Közhely, de igaz: mindenki annyi éves, amennyinek érzi magát.
2010. okt. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

UGYAN! Dehogy is.

Mármint, egyértelmű, hogy fáj a tudat, hogy már nem 18 éves, de ezt egyszerűen le lehet küzdeni. Ugyan is semmi értelme problémázni rajta. És úgy érzem, hogy nem is az a legnagyobb gond, hogy elérte ezt a kort, hanem hogy "már csak feleség és anya maradok?". Egyértelmű, hogy ha valakinek van családja, férje, és gyermeke, akkor már többezren felnéznek önre, mégha nem is tudja. Én csak úgy érzem, hogy ön többet várt mindentől. Lehet hogy nem, de ebből a mondatból úgy vettem ki. És hogyha most szeretne véghezvinni dolgokat, amiket esetleg már régebben meg akart tenni, akkor miért ne? Épp itt az ideje. Semmi sem akadályozza meg. Persze egyeztetni kell majd a családdal, és ha dolgozik esetleg azzal is. De tényleg semmi sem lehetetlen. Ne úgy tekintsen magára, mint egy főűllású családanyára, hanem egy erős nőre, aki ennyi szép évet megélt, és ennek gyümölcsei a gyermekei, és a férje. A szeretet sok erőt ad. És igen is a nő az nő minden életkorban. Attól hogy nem néz úgy ki mint egy tinédzser, nem kell elkeseredni. Hiszen ennek ez a rendje. De tényleg el kell foglalnia magát, különben egyre jobban elhiszi, hogy vén, meg minden.

Semmi értelme feladni a dolgokat. Tessék szépen önbizalmat szerezni, és építeni az újabb álmokat. Itt még nincs vége az útnak.

2010. okt. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak a mai világ a tökéletes fiatalságról szól.
2010. okt. 17. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!