Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim tájékra(nem csak bikini...

Intim tájékra(nem csak bikini vonalra) milyen szőrtelenítési módszert ajánlotok?

Figyelt kérdés

Eddig borotváltam,de sajnos eléggé kipattogzom tőle. Szeretnék váltani! Elsősorban epilálásra fondoltam,mert azual elég jól oda is férnék,viszont fájdalmas, hosszú folyamat,nem sokan ajánlják ODA.


A gyantázás is fájdalmas viszont sokkal gyorsabb módszer,de kevésbé férek hozzá a dolgokhoz.


Kinek mi vált be?


Vagy aki borotvál mivel keni be utána,mit javasol az ellen hogy ne pattogjak ki?


2022. ápr. 24. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyanta vagy Ipl .
2022. ápr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell hozzáférned, jobban jársz, ha kozmetikussal gyantáztatod. Nekem évek óta így megy, minden szempontból ez vált be legjobban.
2022. ápr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. ápr. 26. 07:05
 4/4 anonim ***** válasza:

IPL-t használok ott is (lumea). Teljesen fekete a szőrzetem, hatásos rá a gép.

Régen a gyantázás sem volt rossz, de vidéken laktam, macerás volt minden hónapban bejárni ezért a városba.

2022. ápr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!