Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bőgyógyász mit tud adni...

Bőgyógyász mit tud adni szőrtüszőgyulladásra?

Figyelt kérdés
Elég sok mindent kipróbáltam már. Teafaolaj, kifejezetten intim borotválásra alkalmas lötty, betadine, másik borotva, különböző bortoválási szokások, IPL szőrtelenítés (házilag, vettem gépet, kettőt is, nem csinált semmit), Tetran antibiotikumos kenőcs, körömvirágkrém, aloe verás krém, szőrbenövés elleni spré, bőrhámlasztó, bőrradír. Voltam bőrgyógyásznál is, de annyit mondott, menjek el hozzá magánban, és IPL kezeléssel leszedi. Azt már próbáltam, nem történt semmi, és sok pénzbe kerül, ráadásul pár év múlva visszanő. Felkeresek majd másik bőrgyógyászt, de várhatóan mit tudnak még ezzel csinálni?

2022. ápr. 28. 10:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és gyantázáskor is van.
2022. ápr. 28. 10:08
 2/3 anonim ***** válasza:

Professzionális szőrtelenítés. Nem otthon, meg nem kis teljesítményű gépekkel.

Mit jelent a bőrradír, hámlasztó? Mit használtál?

2022. ápr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És ha elmegyek ilyenre, akkor nem lesz pont a gyulladás a baj? Mert amikor próbáltam, előtte 1 nappal le kellett borotválni. De aztán meg pont hogy sebes bőrt nem lehet kezelni a készülékkel elvileg. Hát, de épp azért akarom leszedetni.
2022. ápr. 28. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!