Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezek közül melyik hajszínt...

Ezek közül melyik hajszínt választanátok? (huszonévesek)

Figyelt kérdés

Régen több színben is volt a hajam aztán 3 évig nem, de most szeretnék új színt adni neki. Nem akarok nagyon extrém színt mint kék vagy pink, inkább olyat ami egy huszonévesnek még nem túl fura, illetve későbbiekben is maradhat. Bár sosem néztek még 18 fölöttinek ami előnyös így mindig fiatalnak hisznek :D.

Ezeken gondolkoztam de nem tudok dönteni:

[link]

Régóta gondolkozok ginger színen viszont csak 1 valakit ismerek és láttam ilyen színben, annyira nem divatos talán? Mert ez mondjuk különleges lenne rajtam, újítana is a megjelenésemen.

[link]

Ilyen szőkét gondoltam, voltam szőke de pont olyan szőke árnyalatot amilyen voltam olyat nehezen találok, csak ne ennyire szőkét gondoljatok.

[link]

Frizurában meg ilyen lenne az elképzelt forma frufus egyenes, mindig ilyen volt de sosem volt hosszú de növesztem viszont vörös hajat kicsit túl szexinek tartanám magamhoz képest. Barátnőm vörös de neki ez a védjegye és jól hordja.

[link]

Itt a frizura tetszik nagyon, ha ilyen lenne nem feltételen kellene új szín. :) De a rövid hajjal gondjaim voltak néha, arcomba fújta a szél, csikizte a számat néha ha oda fújt, rossz érzés hogy nem tudtam hajgumizni.

Igazából mindet kipróbálnám de most úgy vagyok, hogy szeretnék 1 adott hajformát és színt több évig akár mert nem szeretnék folyton váltogatni mint régen. Felismerhető szeretnék lenni hajról :D meg úgy öltözködésről. Van egy fodrászom akihez nem járok már de annyira jellegzetes a frizurája hogy egyből felismertem hátulról is. Huszonévesektől várnék véleményt. Melyik frizut fogadnátok el? Arcomhoz mind menne úgy néztem, csak nem tudok dönteni mert mind tetszik. Régóta a szőke van előttem mint álomhaj de más színt is kipróbálnék szívesen mint a ginger. Régi tanárnőmnek volt ilyen haja azóta is nagyon megtetszett az ötlet.



2022. máj. 1. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Én személy szerint az új fazon, régi szín mellett voksolnék. Azok a vörösek általában a második hajmosásig szépek, aztán elkezdenek kopni, és ebből lesz a "vidéki takkernéni" vörös hajszín. Legalábbis a festett vörös barátnőimmel mindig ez van, nem sikerül kétszer ugyanolyan árnyalatot látnom rajtuk. Az a szőke szintén iszonyat macerás, hamar látszik a hajtő, és könnyen csibesárga lesz.
2022. máj. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én az elsőre szavazok

A szőke nem tetszik, legalábbis az az árnyalat, ami a képen van

A harmadik is jó

Esetleg nem tudsz valakit megkérdezni, barátokat, családot, fodrászt?

Csak hogy ők mit gondolnak, mi passzolna legjobban az arcodhoz

2022. máj. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!