Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajbalzsam segítene a vékonysz...

Hajbalzsam segítene a vékonyszálú hajamon?

Figyelt kérdés

Alapból vékony szálú hajam van, ami főleg hajmosás után, tehát amikor nincs benne annyi olaj, mindenfelé áll. Meg nem is néz ki teljesen egészségesnek.

Hajbalzsam segítene ezen a problémán? Ha igen, milyet ajánlotok?


29/F vagyok, közepesen rövid hajjal, heti kétszer mosom a hajam.



2022. máj. 2. 06:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Én volumennövelő sampont (esetleg balzsamot), ÉS hajhabot használnék a helyedben.


DM termékek -


alacsony árkategóriás sampon:

[link]


közepes árkategóriás sampon:

[link]


magasabb árkategóriás sampon:

[link]


[link]


hajhab nagyobb:

[link]


ugyanez kisebb kiszerelésben:

[link]


vékony szálú hajra balzsamok: (nem tudok különösebben ajánlani, mert balzsamot nem szoktam használni)

[link]


Kifejezetten férfiaknak koffeines termék:

[link]


[link]


Viszont tudok ajánlani természetes hajkondicionálót, ami nem más, mint a közönséges sör.

Régen használták a fodrászok is, csak már elfelejtődött, pedig szuper.

Az utolsó öblítő langyos/meleg vízbe, egy liter kancsóba fél citrom préselt leve, és fél doboz (bármilyen olcsó dobozos is jó) sör. (A citrom nem muszáj, de ha zsírosodásra, korpásodásra hajlamos a vékony szálú haj, akkor fényesen beválik.)

A haj lágy, puha, fényes lesz, a sör szag pedig elillan, nem tartós. napsütésben szárítani a legjobb.

2022. máj. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!