Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajápoló termékeket...

Milyen hajápoló termékeket ajánlotok nagyon vékonyszálú és töredezett hajra? Vannak ezzel foglalkozó oldalak?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Szeretném a hajam kicsit rendbe tenni. Voltam fodrásznál, frissítő vágáson túl vagyunk, de innen onnan hiányzik egy-egy tincsem mert letört.

Kevés és vékonyszálú a hajam és nagyon száll.

Most vettem rá hajolajat.


Milyen termékeket használjak rá, hogy szép és ápolt legyen?


2022. márc. 30. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Keratinos hajápolás.

Pakolás, sampon, balzsam, vagy akár hajlakk (bár én jobb szeretem a volumennövelő hajhabot).


A Baleának (ami a DM saját márkája) nagyon jó termékei vannak erre:

[link]


Az első két - lila dobozos - terméket próbáltam (az 50 ml-es kompakt, és könnyen magaddal viheted), bár a hajformázó víz sem rossz, én a habot jobban preferáltam. :)


Én ilyen balzsamot használtam (még a régebbi elődjét)

[link]

Plusz pont: nem kell kiöblíteni!

(Sosem bízom azokban a dolgokban, amiket ki kell öblíteni a hajból)


Nekem is kevés, és vékony szálú, "repülős" hajam van. Az évtizedes dauer pedig eléggé megviselte.

2022. márc. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Instán nézd meg az okosszépséget pl. onnan tovább találsz majd egy csomó hajápolós insta oldalt. Ezen kívül facebookon is van csoport, tudatos hajápolók vagy valami ilyesmi a neve.
2022. márc. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jajj nagyon szépen köszönöm.

Örülök, hogy a DM-es termékek ilyen jók, nagyon szeretem őket, utána is nézek majd, köszönöm

2022. márc. 30. 19:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Örülök, ha segíthettem. :)
2022. márc. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Oldalakat tudok javasolni.

Instán szofi's choice(van fb csoportja is)

Fb-n Herczeg Gyöngyi csoportja.

2022. márc. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!