Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valamelyik krémről, valami...

Valamelyik krémről, valami tapasztalat, vélemény?

Figyelt kérdés

Aknefug-oxid gél/oldat,

Aknemycin krém/oldat

Akneroxid?

Tulajdonképpen a visszatérő varas pattanásaimra kellene :/

Most az aknemycinről hallottam, hogy nagyon jó, de mivel felfedeztem ezeket is :/ Meg hát annyira nem nagy pattanások, ezért félek, hogy túl erős lesz...

Előre is köszönöm.


2010. szept. 16. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?? Ne használj ilyen erős krémeket, még jobban szárítják a bőröd és ettől még több vörös pattanásod lesz.

Próbáld meg inkább pl . Alverde zsíros bőrre való termékcsaládja, vagy Hymalaja Herbals család.Kerüld a salycilsavas mű termékeket.

2010. szept. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
15 vagyok :/
2010. szept. 17. 15:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Szedj cinket! Nagyon sok lánynak, nőnek cinkhiánya van, ez okozza pl. az aknés bőrt is. Persze, mint minden vitamint, ezt is kitartóan, hónapokig (3-4 hónap) kell szedni. A DM-ben lehet DM-es vitaminokat kapni, nagyon jók azok is, és jóval olcsóbbak, mint a tv-ben reklámozottak.

Szerintem a megelőzés a legjobb, hátha elmúlik a problémád. Első körben mindenképp ezt próbáld meg. Persze a vérkép mindig javasolt, kérj beutalót a háziorvosodtól laborba, majd az eredményekkel menj el egy jó bőrgyógyászhoz.


(egy bőrgyógyász)

2010. szept. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!