Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Got2be hővédő spray? Vélemény/...

Got2be hővédő spray? Vélemény/tapasztalat?

Figyelt kérdés

Nektek bevált?

Rossmanba lehet kapni?

Hajat akarok növeszteni szóval fontos lenne ez,hogy ne töredezzen a vége mindig le.


[link]


Ez megfelelő lenne nekem ha heti 2-3x fogom vasalni a hajam? Ja és ez tartja is az egywnességet?Mármint,hogy a következő nap ne vasaljam mert akkor is viszonylag egyenes.?


Vagy esetleg valami más?:))

14/L


2011. aug. 17. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nos, akármilyen hővédőt használhatsz a hajadat nem tudod megvédeni, de nekem is ilyen van és a nagyon durván göndör hajam sem göndörödik be tőle másnapra, és nekem egyszerű is kivasalni tőle. Régen 1,5 órába telt, most elég fél is, tehát ilyen szempontból tudom ajánlani hogy nem göndörödik vissza a hajad.
2011. aug. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz.Rossmanba lehet kapni olyan 1200-1500 ft között van.
2012. febr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!