Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyajegy eltávolítás után...

Anyajegy eltávolítás után másfél hónappal már mehetek szoláriumba?

Figyelt kérdés
A hegeim szépen gyógyulnak, a heg helye még piros.
2022. máj. 5. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Remélem nem mentél. Pénzért bőrrákot venni elég nagy butaság
2022. máj. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod de a kérdés nem ez volt. Tisztában vagyok a szolárium karos hatásaival ezért is krém nelkul be se fekszem, de nyár előtt egy pár alkalommal mindig eljarok, hogy legyen egy alap színem, mert egész évben nagyon sápadt vagyok. Jól érzem magam ha egy picit barnább vagyok.
2022. máj. 9. 07:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a krém fényvédő akkor nincs sok értelme a szoláriumnak, ha szolikrém akkor pedig nem fényvédős, tehát ugyanolyan káros. A friss heget amúgy (ideális esetben) sokáig nem érheti nap.
2022. máj. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ajánlott kerülni a napot( tehát a szolit is ) egy jó ideig, mert csúnyán fog hegesedni.
2022. máj. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!