Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Otthoni szőkítés professzionál...

Otthoni szőkítés professzionális anyagokkal?

Figyelt kérdés

Szőkített hajam van és elég szép színe van így is, de mégsem olyan amit én szeretnék. Használok hamvasító sampont de így sem olyan világos, kicsit sárgás inkább. Ezt szeretném világosítani.

Korábban voltam már 2 fodrásznál, szőkítéssel. Az első nagyon elrontotta.. Elmentem másikhoz ő helyrehozta ahogy tudta, de nem lett világosszőke, amit én szeretnék. Azóta már eltelt fél év, tehát nyugodtan festhetem megint. Most újra el szerettem volna menni fodrászhoz, de a korábbi rossz tapsztalataim miatt már jobban meggondolom hogy érdemes-e elmennem. Hiába már ilyen középszőke a hajam, akkor sem világos platinaszőke hajjal távoznék. Ezt az alapján tudom előre, mert a fodrász akinél voltam, egyből lemossa pár perc után, csak kb 10 percig hagyja rajta és az semmi. Úgy nagyon semmi változást nem lehet elérni. Utánaolvastam ezeknek, és mindenhol azt írják hogy a kívánt szín elérésének függően akár 50-60 percig is nyugodtan rajta lehet hagyni, persze ezt csak professzionális kímélő anyagokkal. Szóval hiába mennék el a fodrászhoz, 10 perc után le is mossa szóval semmit nem érek el vele.

Nézegettem a professzionális oldalakat és ott részletesen leírnak mindent a termékekről. Szóval elrontani se lehet vele a hajad. Véd, kímél, jó eredmény érhető el vele. Ez nem ilyen roncsoló olcsó drogériás káros termék, ami szétégeti és szétroncsolja a hajat. Azzal tényleg elrontják, de ezekkel a fodrászkellékekkel szép eredmények érhetők el.

Az egyik rokonom ügyesen fest hajat és másoknak is csinálta már, arra gondoltam hogy rendelek professzionális oldalról maxima charcoal plex szenes szőkítőport, nirvel oxidálót, és maxima charcoal szenes hamvasító sampont, és akkor őrá bíznám a hajam. Szerintem így szép lenne, itthon is elérhetjük a kívánt eredményt. És legalább mi tényleg addig hagynánk rajta az anyagot ameddig kell hogy hasson. Nem 10 percig. Azt írta az oldal, hogy ez a termék 9 árnyalatot világosít, nagyon jó minőségű.

Mit gondoltok ez jó ötlet lenne? Nektek van ebben tapasztalatotok hogy otthon szőkítettetek úgy, hogy professzionális termékekkel dolgoztatok?



2022. máj. 6. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy el lehet rontani.

Én is szokitettem a hajam itthon 10 éve, meg fel éve-éve fodrász is.

Legutóbb pl a fodrásznak sikerült megegetnie a hajam pedig nem volt rajta túl sok időt(20-30 perc kb.)


Szóval veszélyes terep ez. Még az is lehet, hogy a hajad nem bírja a szokitest és szét fog törni.

2022. máj. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én biztos nem vállalnám be , de ez én vagyok !


Inkább elmennek egy normális szalonba, és mindazt amit leírtál ide elmondanám , és megkérdezném hogy képes ezt megcsinalni a pénzemért, vagy sem , mert ha azt mondja hogy nem akkor ne raboljuk egymás idejét … egyébként meg különösen veszélyes egy alkalom alatt ilyen sok arnyalatot világosítani ezt meg fodrasz sem vállalja be , maximum 3-4 árnyalat az ami meg biztonságos a haj állapotára is és ehhez is szakértelem kell !

Szóval én tuti nem merném , de ez én vagyok !

2022. máj. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, sikerült? Mit gondoltok arról ha csak kb 10 percet maradna rajta akkor is leégne?
2022. máj. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!