OliaTIRA kérdése:

Hogy vagjak frufrut?

Figyelt kérdés
egyenes oldalra fesult hosszu hajam van
2010. szept. 17. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fodrásszal
2010. szept. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fodrász..
2010. szept. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
magamnak szeretnem. valami link? koszi
2010. szept. 17. 15:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Én sokszor magamnak vágtam, mivel 3 évig volt fufrum, és egy idő után nem bírtam anyagilag, hogy 2 hetente járjak fodrászhoz igazításra - nagyon gyorsan nő a hajam. Attól függ milyen fufrut szeretnél vágni, mert sok féle van. Nekem volt bukósisak szerű vastag, tömött fufrum, volt oldalra egyre hosszabbodó, szögenyenesre vágott, féloldalas, tépett, homlokközépig érő, stb.


Amit érdemes tudni, hogy ha féloldalas fufrut szeretnél, pont ELLENKEZŐ irányból kell vágni, mint amerre szeretnéd, hogy dőljön.


Amúgy fésüvel válaszd el a hajadból azt a részt, amit fufrunak szeretnél, egy egyenes hosszú csattal jelöld ki a szemed előtt, hogy hol legyen a vége, ott tűzd meg, majd enyhén cikk-cakkos vágásokkal vágd le.

Ha először csinálod, akkor először hagyd kicsit hosszabbra, mert azon a fodrász még tud javítani, ha nem sikerülne. :)


És ugye vizesen a haj hosszabb, mint megszáradva - ez becsapós tud lenni;)

2010. szept. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oldalfrufrut szeretnek. ha elrontom elrontom :D gyorsan nol a hajam. vizesen vagjam vagy szarazon? amugy koszi:)
2010. szept. 17. 23:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire hosszú!

Ha csak igazításra szorul, akkor jobb szárazon vágni, ha viszont semennyi nincs még a fufrudból, akkor először mindenképp vizesen vágd le a haj nagy részét!

Aztán szárítsd meg, és az igazítást-ritkítást már száraz hajon csináld!

A ritkítófésűt sose emeld függőleges irányba, csakis vízszintesen használhatod!!!

2010. szept. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi a segitseget. hosszu hajam van.
2010. szept. 18. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!