Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek vágassak frufrut?

Szerintetek vágassak frufrut?

Figyelt kérdés

Dús, sötétbarna hajam van ami kicsit a vállam alá ér és hullámos egy kicsit. és régóta gondolkozom azon hogy frufrut vágatok magamnak. De nem mertem rászánni magam mert nem tudom milyen lesz mivel hullámos a hajam és dús is. Ha vasalnám az meg tönkretenné. Szerintetek. megéri frufrut vágatni? Vágassak frufrut?


Előre is köszönöm 14/L


2011. okt. 14. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet eldönteni, mutass képet.
2011. okt. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát képet nem tudok mutatni de az arcom ovális és nincs olyan magas homlokom és szemüvegem van. A hajam átlagos, középen van választék és leengedve hordom.
2011. okt. 14. 20:15
 3/9 anonim ***** válasza:

szerintem ha kiszeretnéd próbálni akkor próbáld nyugodtan

egyrészt hamar visszanő ha nem tetszik, másrészt ha végképp nem jön be, fel tudod csatolni

csak úgy fogod megtudni jó e

én legalábbis kipróbálom az ilyen dolgokat ha kiváncsi vagyok rá :)

20L

2011. okt. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem mindenképpen próbáld meg

és vasalni is vasalhatod mivel a frufrut sűrűn kell vágni szóval sűrűn vágod az eltöredezett részeket nekem is frufru-m van 3 éve

mindennap vasalom (magamnak vágom)semmi baja még csak nem is töredezett

2011. okt. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is kíváncsi vagyok rá hogy milyen lenne de eddig nem mertem levágatni. De le fogom. :)
2011. okt. 15. 08:31
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem vágass mert attól mindenkinek sokkal barátságosabb lesz az arca :) ha már régóta gondolkozol rajta akkor meg pláne mert biztos hogy nem fogod megbánni. nekem is mindig van, sokkal változatosabb tőle a hajam. szedesd meg a frufrut is és akkor nem lesz hullámos. nekem is hullámos hajam van és így a frufrumnak direkt jó a hullám, mert nem lapul a homlokomra hanem alapból van tartása.
2011. okt. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) és tényleg zsírosodik a homlok a frufrutól?
2011. okt. 15. 14:08
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem pl száraz a homlokom:D

azt mondta a kozmetikus hogy mikor haza érsz tűzd el a hajadat hogy tudjon szellőzni ott is a bőr

2011. okt. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot utolsó. Le fogom vágatni biztos és oldal frufrut szeretnék és tépettet.
2011. okt. 15. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!