Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a jobb választás?...

Melyik a jobb választás? Alkohol tartalmú fényvédő, vagy nem használni fényvédőt?

Figyelt kérdés

Gondolkodom ezen az alapvető borapolasi kérdésen. Nagyon nehéz olyan alkoholmentes fényvédőt találni amit kényelmes viselni és nem fenyesedik ki a fejem egy óra alatt. Volt aki megjegyezte,mennyire izzadok pedig csak fényvédő csillogott az arcomon. Nyáron pedig tényleg jobban izzadok tőle.

Szeretnék figyelni a bőrömre, de szerintem az sem túl hatékony ha az állaga miatt két órán belül lefolyik az arcomrol.

Alkohol tartalmút még nem próbáltam, mert mindenki azt mondja hosszú távon nagyon is káros. De sajnos azokról van a legtöbb jó vélemény, hogy kényelmes viselni.

Szóval ha a két opció közül lehetne választani mit választanál?


Ja és ha van olyan alkoholmentes fényvédő ami neked bevalt ne tarts magadban.

Köszike <3



2022. máj. 8. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Fényvédőben elfogadott az alkohol.


Én eddig 2 fényvédőt szerettem.

Az egyik szerintem itthon nem kapható, iherbről rendeltem. Eucerin daily protection a neve. 30 spf-es, ezt télen használtam. A másik sundance kids sensitive 50 spf. Ez kicsit sűrűbb és az elején lehet érezni, hogy a bőrön van, de nem rossz viselni.

2022. máj. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Canmake Mermaid Skin. Nincs alkohol benne és én erről hallottam a legtöbb jót.
2022. máj. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, milyen alkohol.
2022. máj. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor is kell naptej ha irodában dolgozom?
2022. máj. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ablak mellett vagy akkor jó lenne. Ilyen esetekben szokott az lenni, hogy az egyik oldal indokolatlanul rancosabb, mint a másik. Nyilván nem 1-5 éven belül fog látszani, hanem jóval később.
2022. máj. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!