Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez a borotva szappan mennyi...

Ez a borotva szappan mennyi ideig elég?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, erre nincs pontos válasz, de arra lennék kíváncsi, hogy kb mennyi ideig elég egy ilyen?

Ha mondjuk heti 2x borotválkozom.


[link]


2022. máj. 10. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hónapokig... De én nem javaslom ezt a Wilkinson-t, mert nem lehet belőle normális habot csinálni.


Ha DM, akkor szappan helyett inkább ez:

[link]

2022. máj. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Messzire kerüld ezeket a Wilkinson szappanokat. Egy életre megutáltathatják veled a borotválkozást. Viszont a borotva krémjük teljesen jó.
2022. máj. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1


Nekem van Wilkinson szappanom csak az kék dobozos.Próbaképp találomra vettem.Kíváncsiságból.Rögtön kettőt.Mert nem gondoltam,hogy ez ilyen sokáig kitart.Meg nem is pénzel fizettem érte.Ezelőtt csak krémet használtam.Ezért nem tudom,hogy más szappanokhoz viszonyítva milyen..De szerintem nem ad használhatatlan habot.Jól síkosít.Legalább is nekem működik.Jelenleg is ezt használom.Mondjuk a krémekhez viszonyítva valóban kicsit macerásabb a dolog.Az igaz.És kellett némi kísérletezés mire rájöttem a jó módszerre,technikára.Viszont most már Kb.1 perc körzés és tutymákolás a pamaccsal a szappanon aztán kész a ( számomra) használható hab.

2023. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!