Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a különbség a sima szappan...

Mi a különbség a sima szappan és a borotvaszappan között?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szeretem a sima borotválást és a borotvahabot és gélt sem, ezért borotvakéssel és szappannal borotválkozok. Csak azt nem tudom hogy miben más ha sima szappannal és ha borotaszappannal borotválkozok. Van köztük egyáltalán különbég? Vagy csak annyi hogy az egyik ilyen férfias illatú. Köszönöm a válaszokat.

2020. jan. 6. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az hogy a borotvaszappan kifejezetten borotválkozásra van! Lehet nem csúszik annyira a szakállon.
2020. jan. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A sima szappan tisztálkodásra való, a borotva szappan borotválkozásra :) Lágyítja a szőrszálakat, könnyebben siklik tőle a borotva. Egyszer próbáld ki, megérzés a különbséget.
2020. jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!