Olaplex vélemények?

Figyelt kérdés

Ajánlották egy páran az olaplexet meg hallottam is már róla sokat, hogy nagyon jó. Szeretném kipróbálni mert nagy szükségem lenne rá.

Nagyon el lett rontva a hajam, hozzáteszem fodrászok kezében. Most ilyen félhosszú, sárgásszőkés, és nagyon száraz, töredezett, el van égetve sok helyen főleg a végei. És egyfolytában törik, tele van vele a felsőm a nadrágom meg bármi amihez hozzáér. Nagyon hullanak a töredezett végei. A tapintása is nagyon rossz.

Olvasgattam az olaplexről és azt ígéri, hogy megújul és helyrejön a haj szerkezete, sima fényes ragyogó lesz stb.

Akik próbálták már és bevált, tudnátok erről mesélni? Helyrehozná a hajam? Vagyis akkor megszüntetné ezeket a problémákat, hogy nem törne és hullana?



2022. máj. 16. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

NAGYON JÓ! Egyetlen hátránya, hogy nem olcsó, de el sem lehet mondani, mennyire sokat segít!

Nekem fenékig érö hajam volt/van, évtizedeken keresztül azzal szenvedtem, hogy hátközéptöl töredezett, életteln, száraz volt, rengeteget kellett vágatni, de nem segített semmi. (Természetesen mindenféle módon próbáltam ápolni, nem sok eredménnyel)

Karácsonyra kaptam egy barátnömtöl olaplexet, de csak azért lezdtem használni, mert már ott volt, sajnáltam volna kidobni. Azóta már másodszor veszek újabbat, nagyon meg vagyok vele elégedve.

Most megint megvan a teljes hossza, de dús, erösszálú, nem töredezett, szép fénye van, a különbség egyszerüen elképzelhetetlenül nagy!

Mindenképpen próbáld meg, hidd el, megéri!

2022. máj. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sokat segített.

Vállig érő hajam van, de egyrészt erősen őszülök, ezért festetem, másrészt eredetileg vékony, merev szálú, ezért enyhébb habdauert tetetek bele már 20 éve. (Havonta festés, három havonta dauer)

Ez eléggé megviselte a hajam, érthető módon, a fodrászom javaslatára próbáltam ki az OLAPLEX-et.

Már az első-második használat után észrevehető volt a különbség, időközben, több mint egy év után a különbség el sem képzelhető, olyan nagy.

Megint csillog, fényes, van tartása, érzésem szerint még az eredetihez képest is erősebb, vastagabb lett a hajam.

Sok ismerős kérdezte, mi történt, hogy ennyire szép lett, és már többen kipróbálták ők is, nekik is segít!

2022. máj. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is csatlakozom a team olaplexhez.

Az ára meg a kiszerelés ne tévesszen meg. Vagy egy évig elég. Én a 3,6-ot használom január óta és a 3-as félig van a 6-osban meg kicsit több mint a fele. Heti 1-2 használat mellett.

2022. máj. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!