Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van aki nem gyantáz ott lent?

Van aki nem gyantáz ott lent?

Figyelt kérdés

Én mióta gyantázva van ott lent, nem is tudom elképzelni mi lenne ha nem lenne.

Egyszer beszéltem egy lánnyal, azt mondta neki még sose volt leszedve, nem is akarja. De tényleg nem értem, pl nemi életet se él vagy ezt hogy? Borotválja? A borostától utána meg lehet őrülni...


Plusz nem tudom ti hogy vagytok vele, de ha már kisebb dzsungel is van rosszul vagyok, nemhogy azt a nagy bozontot meghagyni ami gyantázás előtt volt.



2022. máj. 21. 21:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nőben és férfiban is van, aki szőrösen szereti. Nekem is volt olyan pasim, aki kifejezetten kérte, hogy hagyjam megnőni, mert ő azt találja szexinek.

(a privát üzeneteket olvasatlanul törlöm.)

2022. máj. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%
1: és nem zavart, mikor dzsungelt hagytál pasi kedvéért? Vagy élvezted, hogy úgy jobban izgatod?
2022. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Egyes vagyok, de igen, rohadtul zavart. Viszont ő meg mást tett meg az én kedvemért, amire kértem, úgyhogy ez a kompromisszum része volt.
2022. máj. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
3: elárulod mi volt az?
2022. máj. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Fontos ez? De ha annyira kíváncsi vagy: ő meg a korábban borotvált lábán hagyta meg a szőrt a kedvemért, mert nekem úgy tetszett.
2022. máj. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
5: na erre nem gondoltam volna.. :D De hogy borotválta a lábát? Csupaszra mint egy csaj? Vagy csak megtrimmelte?
2022. máj. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakadjunk le erről a témáról, mert szétoffoljuk a kérdést.
2022. máj. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
7: rendben, megírod esetleg privátban akkor?
2022. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#6 os,vannak férfiak is akik borotválják a lábukat.
2022. máj. 22. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként írom, nekem is van olyan haverom aki sírva könyörög az aktuális nőjének, ne borotválja/gyantázza magát, mert a ő a sűrű bozontot szereti 😀


Nem vagyunk egyformák és ez így jó.

2022. máj. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!