Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, férfiak, ti szoktatok...

Fiúk, férfiak, ti szoktatok gyantáz (tat) ni?

Figyelt kérdés
Mindegy, hogy kozmetikusnál vagy magatoknak, a lényeg, hogy szoktatok-e. Melyik testrésze(i)teket? Gyakran szokta egy férfi gyantáztatni a mellkasát? Komolyan vannak, akik a lábukat is? Nekem a láb már egy kicsit durva.
2013. okt. 24. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat, aki a kezét is gyantáztatja. Egyébként én borotválni szoktam, felsőtest, meg a főnök környékét. :D
2013. okt. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, és nincs is olyan ismerősöm, aki igen. Hónalj, ágyék általában borotvált, a többi nem.
2013. okt. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A felsőtestemet szoktam gyantáztatni,de csak ritkán,mivel többnyire borotválom.
2013. okt. 25. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Főnök környéke. Ez tetszik. :D


Én nem értem miért akarnak sokan ennyire elnőiesedni. Élsportolókat megértem, de most komolyan miért kell a mellkast, kart, lábat szőrteleníteni? Hónalj még oké, főnök környékén meg rövidre nyírás.

2013. okt. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, én már évek óta: hónalj, intim terület (pénisz felett ill. töve, lágyékot a zacsira is ráterjedően), illetve van egy kicsi a derekamon, azt is magamnak "gyantázom". (Valójában egy ahhoz nagyon hasonló anyagot használok.)


24, fiús, sportos srác

2014. jan. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!