Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a vélemény a ricinus...

Mi a vélemény a ricinus olajról és hol lehet kapni és hogy kell használni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem nagyon beváált..gyogyszertárba vettem.és tojássárgájával keverve mosott hajra rárakod, hagyod pár orát, lemosod és ennyi.csak a tojássárgájátol nagyon büdös lesz..de biztos van olyan használati változata amibe nemkell.
2010. szept. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
akár magába is felkenheted rá. De én is tojássárgájával csinálom, és néha tényleg elég fura lesz a hajamnak, de utána rajtahagyom a balzsamot olyan 10percig aztán már nem lesz olyan szaga.
2010. szept. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi köszi
2010. szept. 19. 10:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárban lehet kapni.

Nekem is nagyon bevált, én magában rákenem egy éjszakára a hajamra, reggel kimosom. Már első alkalom után sokkal szebb lett a hajam!

2010. szept. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem zsírosodik a hajatok tőle? A legutolsó alkalommal 7x mostam meg a hajam mire úgy ahogy kijött. Hát soha többet, borzalmas volt az a kínlódás. Jah és még ezek után is kifésülhettelen zsíros maradt.
2010. szept. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és a hajtőre vagy a hajvégre vagy az egész hajra kenitek rá?
2010. szept. 21. 14:50
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem egyáltalán nem zsirosodik..amugy én először a hajtőre szoktam..jol belemaszirozom a fejbőrömbe és a többit a hajamra.
2010. szept. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!