Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Palette mousse hajfestekrol...

Palette mousse hajfestekrol vkinek velemeny?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 20:53
 1/5 anonim válasza:

Szia!


Ma este fogom festeni ezzel a fajtával először. Holnap reggel megírom, hogy mit tapasztaltam. Az, hogy mennyire tartós, még nem derül ki :), engem is érdekelne.

2011. nov. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké köszi :) milyen színbe vetted meg?
2011. nov. 7. 19:25
 3/5 anonim válasza:

Szia!


Sötét barnát vettem. Könnyen lehet vele dolgozni, rendesen befogta a hajam(az alap színem középbarna volt). Viszont nem elég 40-szer összerázni, ahogy írják, mert a festékpor nem oldódik fel rendesen.


Hogy mennyire tartós, majd a mosások során kiderül. Kipróbálni érdemes.


Jó hajfestést.

2011. nov. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáltam violett árnyalatot,nem túl erős szin,szép.Világosbarna az alapom talán ezért haloványabb az árnyalat,4 hajmosás után alig látszott bár a vörös az hamar kopik ennek kb 1 hónapja most mással van festve olcsóbbal de ez is kopik vörösnél szerintem mindegy milyen festék igy is ugy is kopik.
2011. nov. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
az utolsotol szeretnem megkerdezni hogy a violet szin olyan lett e mint a dobozon olyan lilas mert nekem inkabb voroses lett a sotetbarna hajamnal...
2012. febr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!