Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok hogy szőrtelenítitek a...

Lányok hogy szőrtelenítitek a melleteket?

Figyelt kérdés
Egy csomoszór inkább leborotváltam mert lusta voltam igy mostmár a gyengék is megerősödtek csipesszel szedjem?
2010. szept. 18. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem szőrös, néha kinő egy-két sötétebb szőrszál, azt kiszedem csipesszel, mert nem szeretném, hogy begyulladjon, és hogy egyáltalán ott legyen:) Anya azt mondja, hogy szerinte nem szabad hozzájuknyúlni.
2010. szept. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nem szőrtelenítem, mert nem szőrős.
2010. szept. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nekem egy darab szőrszál sincs rajta..

szal nem is értem annyira xD

de ha neked olyan,sztem ne borotváld..akkor már inkább csipesszel

2010. szept. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem is van rajta 1-2 sötét szőrszál, de engem nem zavar szóval sehogy.
2010. szept. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
jujj, még belegondolni is rossz, hogy akár csipesszel, akár borotvával "bántsam", ilyen gondom nincs, teljesen normális, szőrtelen, nem tudom neked milyen, de ismerek olyan lányokat, akik a felkarjukat, alkarjukat is borotválják, mert kis pihék is zavarják őket, nah ez gáz, ha neked is ilyen volt, sajnállak, hogy elkezdted, mert ez csak erősödni, szúrni fog :S tehát inkább csipesz, gyanta oda tilos, meg ha irritálná piros pöttyös lenne, epilátor meg sztem fájdalmas lenni, borotva=értelmetlen, kb. egy napig jó, aztán kezd szúrni ...stb
2010. szept. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
:'( ezt elb*sztam... :S
2010. szept. 18. 22:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem van 1-2 szőrszál...én borotvával csinálom és nem erősödik. Ez egy hülyeség (h a szőr erősödik). Minden máshol epilálok, kivéve...ott, mert ott krémet használok :D
2010. szept. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát, nekem nem szőrös...És így a jó. Szerintem elkéne menned orvoshoz. :O
2010. szept. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Mi az hogy el kéne menjen orvoshoz? :O Miért ne lehetne szőrös a melle? Gondolom nem úgy értette hogy tiszta fekete 10 centis szőrök.. Van aki szőrösebb típusú mint mások. Én mindenképp a csipeszt, vagy a gyantát ajánlom. nekem is kicsit pihésebb a kelleténél, (szőrnek nem nevezném, inkább tényleg csak pihe) és csipesszel szedem.


Egy kozmetikus tanuló.

2010. szept. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak úgy mondom, hogy annak ott később funkciója lesz (én se nagyon hittem el, amikor mondták), tehát mindenkinek van minimális szőr rajta, van akinek erősebb, van akinek gyengébb de van.Ha zavar, tényleg csipesz, én is azzal szoktam.
2010. szept. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!