Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fél éve szőrtelenítitek,...

Fél éve szőrtelenítitek, eddig csak borotvát használtam. A veet zselégyanta leszedné rendesen a szőrömet? Vélemények? 13/l

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 1. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Én eddig a weet zselégyantáról csak rosszat hallottam. Vagy nem szedi le egyáltalán, vagy a felét, vagy nagy nehezen. De! én még nem próbáltam, és nem is fogom. Ott a sima gyanta, azzal szedd le, hatásos (picit kellemetlen), de sokáig sima maradsz és gyengíti is a szőrt.
2011. aug. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Iszonyú drága ez a gyanta szerintem, én nem is próbálom ki, ennyiért több patront is tudok venni, ami kétszer két lábra is elég szokott lenni :-).

A maszat, amit hagy, annyira nem ejt kétségbe, vannak hozzá lemosóolajok, meg amúgyis lehet úgy csinálni hogy ne legyél teljesen olyan.


Én sima patronos gyantát használok gyantamelegítővel vagy mikróval. Nekem tökéletesen leszedi.

Hogy neked mennyire hatásos, az a szőröd erősségétől függ elsősorban. Ki kell próbálni.

2011. aug. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
en olvastam rosszat is , jot is rola
2011. aug. 1. 10:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor mi értelme a kérdésnek?:) Itt sem fogsz mást, vagy jót, vagy rosszat. Próbáld ki! Lehet neked jó lesz:)
2011. aug. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ezekhez a kérdésekhez én is írtam: http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..


am nekem is van ilyenem és szerintem jó...:)

2011. aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!