Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám el tüntetni?

Hogyan tudnám el tüntetni?

Figyelt kérdés

Évek óta T vonalban zsíros a bőröm, a homlokom, az orrom és az állam naponta többször törlöm meg, főleg frufrusként elég rossz így, mondanom sem kell, hogy hamarabb zsírosodik így. Már tettem fel ezzel kapcsolatban egy kérdést, de igazából nem nagyon van rá krém, vagy bármi, ami segítene, ezeket a válaszokat kaptam.

De ami jobban aggaszt, az az, hogy egyre jobban pattanásosodom. Mindig voltak pattanásaim ugyanúgy T vonalban, de annyira nem is zavart, mert sosem volt nagyon sok, és azok el is múltak hamar, ha ki nyomtam. Igen tudom, nem lenne szabad otthon nyomkodni, de ezzel eddig nem volt bajom az elmúlt évek során. De egy ideje már az állam, a szám alatt, és mellette az arcom a számmal kb egy vonalban elég pattanásos, olykor az orromon, meg az orrnyergem mellett is megjelennek. Eddig akneroxid kenőcsöt használtam kb november-december óta, ami hatott is, de úgy érzem, már ez sem hat, és egyre pattanásosabb vagyok. Arról nem is beszélve, hogy az akneroxid állandóan be fogta a ruháim. Van-e valami tipp esetleg, hogy mit próbáljak még ki?

Próbálok csatolni egy képet, körülbelül hogy nézhet ki az arcom.

[link]



2022. jún. 4. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ilyen durván pattanásos vagy, akkor jobb lenne orvoshoz menni. Lehet pl pcos vagy ételintolerancia miatt is.
2022. jún. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én évekig próbáltam mindenféle krémet, kezelést de semmi sem használt. Aztán végül kb 2 éve elmentem a bőrgyógyászhoz aki felírt különböző krémeket amik elmulasztották az összes pattanásomat/miteszeremet. Soha nem volt még ilyen gyönyörű a bőröm! Nem is értem miért nem mentem el hamarabb a bőrgyógyászhoz, egy csomó pénzt és időt megspórolhattam volna. Szerintem keress fel te is egy szakembert, aztán addig kell keresni a megfelelő krémet amíg a probléma meg nem szűnik!
2022. jún. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hány éves vagy? A pattanás legtöbbször valami belső probléma tünete, menj elöbb dokihoz szerintem. Én a tejtermékek miatt voltam nagyon ragyás egy vagyont költöttem kozmetikumokra, holott csak tejtermékeket kellett volna elhagynom. Egyébként ami akkor nekem bevált la roche posay effaclar krém a sima, nem színezett változat és az arctisztítója, de hozzá teszem, ha belső probléma miatt van, akkor nem fog megszűnni a probléma, max kordában tudod vele tartani
2022. jún. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!