Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány évesen kellett elkezdenet...

Hány évesen kellett elkezdenetek hajat festeni, mert úgy őszült?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Olyanok válasza erdekelne, akik alapjáraton nem festették és nem örültek annyira, hogy már most kell.

Nekem világosbarna a hajam.

28 éves vagyok, még nincs ősz hajam. Beszéltem egy ismerősömmel és kiderült, hogy ò màr 30 évesen az egészet festi és teljesen elkeseredve hallgattam.

Én úgy voltam vele, majd 40 évesen, ha kell festem.


Akinek világos barna a haja ő hogy csinálja? Mi a jobb megoldás? Szőke melírt tetetni bele vagy barnával az ősz tincseket festetni?

;)



2022. jún. 4. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
34 éves vagyok, pár hónapja festettem be először. 14 éves korom táján kezdtem őszülni, eleinte zavart, aztán megbarátkoztam az ősz szálakkal, de most már szerintem is túlmegy egy határon. Évekig halogattam a festést, mert tudtam, hogy ha egyszer elkezdem, az egyre rondább lenövés miatt sosem hagyhatom majd abba. (Maga az őszülés most sem zavar, de a vékony szálú hajam úgy néz ki miatta, mint két marék pókháló.) Eredetileg vörösfényű sötétbarna, feketére festem.
2022. jún. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
27 évesen kezdtem. Addig nem akartam festeni, míg nagyon nem zavartak az ősz szálak, mert minden rokon azt mondta, tönkretette a hajukat a festék. Most 31 vagyok, velem is ez történt, de úgy vagyok vele, hogy inkább legyen szanaszét törve, mint hogy ősz szálaim legyek 🙁
2022. jún. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18 éves koromban óta már voltak de csak 1-1 őszhajszál, 25 éves koromra már fokozatosan több, azóta festetem.
2022. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Anyukám 50 körül kezdett el, szerencsés. Apukám 66, még mindig alig van ősz hajszála. Én most 32 vagyok, eddig semmi, remélem jó genetikát örököltem. Nézd meg szüleidet,ők mikor kezdtel el őszülni.
2022. jún. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
30. Ne csináltass őszülő hajba szőke melírt. Már láttam egy ilyen nőt, és egyáltalán nem lett kevésbé feltűnő, hogy őszült, nem nézett ki jól az összkép.
2022. jún. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!