Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok ott lent hogy szörtelen...

Lányok ott lent hogy szörtelenítetek?

Figyelt kérdés
17 éves csaj vagyok ugye lassan előtérbe kerül a szex és azt akarom kérdezni hogy ti hogy vagytok ezzel ? jah és amugy ha szőrtelnítessz akkor a fej irányából lefelé húzod a borotvát vagy lentről felfelé? Mert engem az idegesit ha lentről felfelé húzom vérzik néhány helyen ha forditva meg ugye nemjön le teljesen a szőr...
2010. szept. 18. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem is sokszor vérzett, és én általában úgy szoktam, hogy felfelé húzom, de nem függőlegesen, hanem inkább a combom felé (fogalmazhatjuk úgy is, hogy 45°-ban :D )

amúgy ha túl rövid a szőr még, akkor is vérzik, kicsit muszáj lesz hagynod megnőni, ha nem akarsz magadnak fájdalmat.

2010. szept. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szőrtelenítőkrémről tud valaki valamit? Azzal lehet intim helyen és érdemes?
2010. szept. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
epilálni fogom, csak még nem mertem :S
2010. szept. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó borotvát kell használni, az eldobhatókból is az a jobb, ha több penge van benne, és mindig fentről lefelé húzzátok borotvazselé vagy hab használata mellett. Azért vérzik, mert nem használtok "kenést". 19/F
2010. szept. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én pl a bikinivonalnál csipesszel szedem,mert amikor menés közben súrolódik, nagyon ki tud pattogni,meg fáj is. Viszont idő nincs mindig rá,elég macerás. A többi részen borotválom,zavar,ha nem sima,puha, viszont ha túl gyakran borotválom,ott is kipattog,kivérzik...Ja,amúgy vmelyik nap olvastam,hogy a legjobb az intim részre a férfi borotva,ami min 3 pengéből áll,és idomul a hajlatokhoz,meg van rajta zselés csík. Wilkinsonnak van nőibe is,rózsaszín,na az elég jó,csak drágább,mint egy eldobható. Viszont nekem egy fej elég volt majd két hónapig.
2010. szept. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Ajánlanám a gyantázást,én régen borotváltam de nagyon megerősödött tőle,amióta gyantázom sokkal kevesebb nő vissza,és több ideig élvezheted a simaságot:)
2010. szept. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23:06voltam. Én először gyantáztattam, de egyrészt majd bepisiltem a fájdalomtól, másrészt meg meg kell várni,hogy kinőjön, a barátom meg nincs oda a szőrért, úgyhogy meg se merem kockáztatni,hogy úgy lásson... Örökre kiábrándulna... :D
2010. szept. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eddig epiláltam és amióta csúnya szőrtűszőgyulladásom lett tőle abbahagytam... Most borotválom, de lehet lassan újra belevágok az epilálásba. Már beszereztem gyulladás elleni és csökkentő krémet :)
2010. szept. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!