Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti hogyan szőrteleníte...

Lányok! Ti hogyan szőrtelenítetek "odalent"?

Figyelt kérdés

Én már 10 éve elektromos borotvával, de már egyre rosszabb, csak erősödik, és sose lesz sima sem.

Gyantázni magamnak nem tudom, eljárni pedig nincs se időm se pénzem.


2010. aug. 25. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Én epilálni szoktam :)
2010. aug. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Borotva :( De nekem is egyre vastagabb a szőr, ráadásul egyre nagyobb felületen jelenik meg a szőr..

Pénzem nekem sincs gyantára..

2010. aug. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Epilátorral,májusban kezdtem, a nagyajkakon már egyáltalán nem nő szőr,gyengíti,jelentősen gyengíti és ritkítja.Különben ilyenkor hol vannak azok,akik azt mondják,hogy borotválás nem erősít?Nem a f@szt nem.
2010. aug. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Általában borotválom, de mint te is írtad, az erősíti, ezért megpróbálom csak ritkán borotválni. néha legyantázom az egészet. Vagy 2 órát szenvedek vele, de nagyon megéri, mert nagyon sokáig nem nő vissza, kb 1,5-2 hónapig. Epillálni is próbáltam már, de az dupla annyira fáj, mint a gyanta, úgyhogy azt inkább hanyagolom. Szóval néha gyanta, de általában inkább borotválom. Nekem sem válik be nagyon a borotva, de hát ez van, még mindíg jobb borotválni, mint semmit sem csinálni. :P
2010. aug. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Borotválom, mert az epilátortól és a gyantától vérzik... :(
2010. aug. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Fú, én nem bírnám epilátorral... Nekem még a belső combomon is nagyon fáj az epilálás.

Biztos alacsony a fájdalomküszöböm:)

Igaz nem túl sok vigasz, de legalább tudjuk, hogy nem vagyunk egyedül a borotva problémával:))

2010. aug. 25. 17:56
 7/10 anonim ***** válasza:

Én borotválom, eljárni gyantáztatni sajnos nincs pénzem:S

Epilátorom van, a hónaljam és a lábam (térdemtől lefelé) azzal szedem. Már próbáltam ott lenn, de nagyon fájt.:S Ti hogy bírjátok?

2010. aug. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
apránként,kis pihenőkkel,de ahogy egyre vékonyabb szálak nőnek,egyre kevésbé fáj
2010. aug. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
fúú hát én nagyon nem bírom epillátorral nagyon fáj :S
2010. aug. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A gyanta nem drága én egy nagyobb fajta hengeres végű tubussal vettem 330Ft-ért a fodrászkellékesben. plusz veszel hozzá gyantalehúzócsíkot.

Én magamnak gyantázok. Fáj -fáj. persze hogy fáj de inkább kibírom mert nagyon megéri. havonta maximum egyszer kell és nem nő csúnyám vissza.

És egyre ügyesebb vagyok. Én biztos hogy nem csináltatnám kozmetikussal

2010. aug. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!