Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinus olajat hova kell...

A ricinus olajat hova kell kenni ha hajnövesztést szeretnék csak a hajtőre?

Figyelt kérdés
mert olvastam hogy van aki csak 1 dl vesz na de már most azt ha rákeni az egész hajára akkor nem lesz elég 2-3 alkalomra..
2010. szept. 19. 11:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én tojássárgájával keverem..és csak 2 teáskanál olajat.2 honapja megvan az 1dl-es olajam de még megvan a negyede.amugy elöször a hajtöre és a maradékot a hajra.
2010. szept. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
és vizes vagy száraz hajra?
2010. szept. 19. 13:09
 3/14 anonim ***** válasza:
én 2 e.k. étolajjal szoktam 1 e.k. ricinus olajat és én száraz hajra
2010. szept. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
vizes hajra szoktam a hajtövekre simán ricinusolajat a végeire összekeverem tojássárgájával
2010. szept. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
bocsi,szárazra :DD
2010. szept. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én 1 tálába rakok tetsző mennyiségű ricinust a mikróba felmelegítem, aztán hozzá öntök ugyan annyi másfajta olajat (mogyoró,napraforgó,oliva,stb) ami van itthon, ehhez 1-2 tojássárgája, minezt gyorsan össze keverem, hogy a sárgája ne főjön meg.. (a mele golajban) Aztán rákenem az egész haj(száraz) hosszára, belemasszírozom a fejbőrömbe is.

Rajta hagyom 1-4 órát aztán pedig lemosom meleg vízzel, samponnal, balzsammal pedig utánápolom.

2010. szept. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tálkába* sajnálom a hibákat, csak siettem. :)
2010. szept. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nagyon köszi és ez neked használ?és ha nem rakok hozzá tojás sárgáját az baj?
2010. szept. 19. 16:24
 9/14 anonim ***** válasza:
első vagyok.én vizes hajra szoktam..és szerintem nem muszáj tojássárgájával..magába az olajat is rakhatod szerintemm.csak akkor hamarabb elfogy:D
2010. szept. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem Iszonyatosna sokat nő tőle a hajam! 2 hónapja kentem be vele utoljára, azért kellett megállnom mert kiszőkítettem és túl gyorsan nőtt le a hajam. Pénteken befestettem hétfőn ha nagyon megnéztem már látszott hogy sötétbarna a töve. Szó szerint hetente kellett festenem a centis lenővésem..

Befestettem vörösre a hajam, így nem annyira feltűnő a folytonos lenövés!

A sárgája azért kell bele, mert attól lesz puha és selyemes a haj!

Nekem úgy havi 4-8 cm közt nő! Ebben az is szerepet játszik, hogy 2-3 hetente levágatom a végét. Iszonyatosan gyorsan nő. :)

2010. szept. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!