Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik, hogy első használat...

Létezik, hogy első használat után már hat a Ricinus olaj?

Figyelt kérdés

Ma tettem fel először a hajvégeimre és a hajtöveimre,tojássárgával kevertem,és puhább lett.

A hajnövesztő hatása mennyi idő után jön ki?


2011. okt. 29. 01:15
 1/10 anonim ***** válasza:
20%

Nem akarlak elkeseríteni, de a ricinus nem csodaszer. Bármelyik olajtól puha lenne a hajad.

Növesztő hatása meg vagy lesz, vagy nem. A többségnek egyáltalán nem nőtt gyorsabban tőle a haja, ahogy nekem sem. A hajhulláson kívül nem volt más hatása.

2011. okt. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
nem tudom mennyi idő után hat, olvastam olyat is hogy valaki hetente kente egy hónapig és nem segített neki. persze sokan dicsérik.
2011. okt. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
írták mások is hogy hullik tőle a hajuk.
2011. okt. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
2011. okt. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Én úgy vettem észre, hogy gyorsabban nő a hajam, kb. 2 hónapja használom. Persze lehet, hogy csak belemagyarázom, vagy ez valami Placebo-hatás:)
2011. okt. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%

A linkelt cikkben volt: "Ricinusolajat a hajra - bucsú a hajproblémáktól". (Ja, bucsú, látszik milyen intelligens.) Persze, ha kihullik a hajad tőle, búcsút inthetsz a hajproblémáknak. XD XD XD

Egyébként én több mint 3 hónapig használtam heti 1x-2x, és ezalatt 3 cm-t nőtt a hajam, mint általában, szóval semmi hatás. De hashajtónak biztos jó. :D

2011. okt. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
185ftért vettem a patikába. még nem próbáltam ki xd
2012. febr. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem viszont hasznalt. Volt egy kis terulet, ahol ritkabb volt a hajam, es mar van egy csomo kis babahaj ott. :)

Probald ki, nem veszithetsz.

2013. aug. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem bevállt
2015. aug. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

En szemoldokre hasznalnam


Ha minden este bekenem vele, mikor tapasztalhato valami hatas?

2016. máj. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!