Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jók a DM-ben is kapható Revox...

Jók a DM-ben is kapható Revox márkájú szérumok?

Figyelt kérdés
Ki akarom próbálni a szalicilsavat és a niacinamidot a bőrömön. A DM-ben kapható Revox szérumok megtetszettek mert jelenleg csak ezeket engedhetem meg magamnak. Szerintetek jók?

2022. jún. 9. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem jók, bár én ezekből a geek&gorgeust használom (szintén a dm-ből), de van revoxos szérumom is, nincs okom a panaszra.
2022. jún. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Én sosem szerettem a revoxot, csak akkor vettem, ha vészhelyzet volt és sehol nem kaptam mást. Inkább geek and gorgeous és ordinary párti vagyok. A revox termékeknél sokszor nem figyelnek olyasmire, amire úgy gondolom, illene. Például az illatanyagokról nem sikerült leszokni és sok esetben túl gyenge az adott szérum hatóanyaga. Nem gondolom, hogy az általam említett két márka termékei annyival drágábbak lennének, főleg ha rendeled őket (drogériában minden drágább, nem is értem, miért az az egyetlen opció sokaknak). De ezek apróságok, nem fog ártani, ha más márkát használsz, de ha úgy érzed, hogy valami kevés vagy van a hatóanyagon kívül benne valami, ami irritál, szánd rá azt a plusz ezer forintot legközelebb, napi használat mellett is 3 hónapig kitart egy üveg.
2022. jún. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#2

"drogériában minden drágább, nem is értem, miért az az egyetlen opció sokaknak"

Nem mindenki szeret egy hetet várni ha venni akar valamit. Plusz nem mindenki tud otthon lenni és várni a csomagot, az átvevőpont (ha az adott webshop egyáltalán foglalkozik ilyenekkel) lehet hogy sokkal nagyobb kitérő vagy a nyitvatartása nem olyan jó mint egy drogériának.

Pl c-vitamin szérumot ezért nem veszek a Geek&gorgeustól, pedig szeretem a márkát, de csak majd ha lesz az is a dm-ben. Addig revox.


Bocsi az offért. :D

2022. jún. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

#3

Mindennek megvan az ára. A türelmetlenségnek is. A skinsmartos és hellobeautys rendeléseim rossz esetben egy hét alatt megérkeztek, de általában 2-3 munkanap. Szerintem ennyit ki lehet bírni azért cserébe, hogy jó minőségű termékeket kap az ember. És egyszerűbbnek is tartom online válogatni és véleményeket olvasni, mint a sorok között ötletelni, hogy abból, ami épp van az adott drogériában, mi épp a jó (mert nincs mindegyikben minden sajnos). Mindkét hely szállít csomagautomatába és postán maradó csomagként is, szerintem nincsenek ezek sokkal messzebb, mint egy drogéria. Mondjuk helytől függ, nagyobb városban kétlem. :)


Szerintem sok klassz lehetőségtől és akciótól vágjátok el magatokat ezzel a ragaszkodással, de értem az érveidet, jogos az is valahol. :)


Ja és g&g van már a dmben. Lehet, hogy nem mindenhol, de találkoztam már vele pár nagyobb helyen. :)

2022. jún. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4

Tudom hogy van g&g a dm-ben, ott szoktam venni, de pl. a c-vitaminjuk nincs. Én legalábbis még nem láttam.

Dm van a munkahelyem mellett, bármikor be tudok menni, posta meg csak úgy van nálunk hogy hétköznap 8-16h, tehát ha dolgozok akkor már nem tudok bemenni. :D

Amúgy tájékozódni én is jobban szeretek online, kinézem a terméket, aztán beszaladok megvenni.


Hogy kicsit hasznos legyen ez az eszmecsere a kérdezőnek: tényleg ajánlom a g&g termékeit, körülbelül bármelyiket - amit nem próbáltam még, abban is merek látatlanban bízni hogy jó. Nem (sokkal) drágább a revoxnál.


A skinsmart oldalt / youtube csatornát meg pláne ajánlom, szoktak ajánlani konkrét termékeket is, nem csak drága kategóriában.


Figyelj oda a koncentrációra és hogy ne legyenek fölösleges irritáló összetevők a krémjeidben.

2022. jún. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sokáig használtam a szalicilsavas hámlasztót (most Geek&Gorgeous van, de őszintén szólva nem érzek köztük különbséget), a mitesszereim nem tűntek el tőle, de a bőröm általános ragyásságán sokat segített. A niacinamidból egy üvegcsét elhasználtam, de az semmit sem csinált azon kívül, hogy csípett.
2022. jún. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Hasznalom a niat es a szalicilt is a revoxtol, semmi baj veluk. Nekem kulonosen a nia tett csodat :D
2022. jún. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Nekem bejött, amit eddig próbáltam. (AHA 30, Coenzym Q10 - ezt imádom, szalicilsav). A skinsmarttal nincs bajom, de utálom, hogy ott be van határolva, mennyit lehet rendelni, hogy "mindenkinek jusson". Ez olyan óvónénis. Így az ingyenes szállítást sem lehet sokszor összehozni. Cultbeauty-ról néha olcsóbb berendelni.
2022. jún. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En probaltam G&Gt es Revoxot is. Szerinten semmi kulonbseg nincs koztuk, csak az aruk. Mindketto jo volt szamomra, ezert az olcsobbat, a Revoxot veszem.
2022. jún. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!