Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan hajvágó gép,...

Létezik olyan hajvágó gép, aminek nincs hangja, vagy kevésbé hangos?

Figyelt kérdés

Lehet inkább a gyereknevelés témakörbe kellett volna kérdezni, de talán itt többen tudnak segíteni.


Olyan hajvágó gépre lenne szükségem, ami kevésbé "rezeg" és nagyon-nagyon halk.


Kicsi fiamnak kellene a haját vágni, hosszú, baromira sűrű neki, nyáron kifejezetten zavarja, izzad stb, de autista, és a jelenlegi itthoni hajvágótól teljesen kikészül, nem engedi vele vágni, leginkább a hangja zavarja, folyamatosan fogja be a fülét, de szerintem az is gond lehet hogy ugymond rezeg, mert a fejét is itt ott fogja.


A jelenlegi egy nagyon régi típus szóval nem tudom a mostaniak mennyire hangosak, milyenek, tudtok nekem segíteni, létezik e ilyen hajvágó?



2022. jún. 10. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.Nekem nemrég a fodrász vágta olyannal,gyakorlatilag nulla hangja volt. Akkus és nagyon erős volt. Gondolom magasabb árkategória,de van...
2022. jún. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Vegyetek neki egy ilyen ipari fejhallgatót, az elvileg véd minden ellen.


Én tetoválok, nekem is vannak autista klienseim, nekik szoktam ilyet adni ha kérik.

2022. jún. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Gondoltunk rá, de azzal meg nehéz vágni a haját, mármint ha rajta van a fején, mindenesetre kipróbáljuk!


Valószínűleg a fejhallgató plusz magasabb árkategóriás vágó lesz a jó kombináció. Esetleg a pontos típust nem tudod,mivel vágta neked a fodrász?

2022. jún. 10. 19:09
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem. Mondta pedig a nevét,de számomra ismeretlen volt.
2022. jún. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Roland13 válasza:

Én is csendes hajvágót keresek kisfiamnak.

Vettem egy Philips családi hajvágógépet, QC5115/15 típusú. 8500 Ft. Küldtem is vissza, szerintem nem csendesebb az átlagnál, 75 decibel a zajkibocsátása.

Fodrászom mutatott egyet, meglepően csendes, 60 decibel hangerejű. Neve: Wahl Magic Clip (5 Star), vezetékes, régebbi verzió. 28000 Ft körül van az ára. Nagyon nehéz súlya van, és kicsit drága.

De találtam neten egy 55 decibel zajkibocsásút, neve Xiaomi Enchen, kerámia vágófejes. Ára 8500 Ft. Ez utóbbit megrendeltem, még nem jött meg , így nem próbáltam ki. Ha mégis túl hangos a gyereknek, majd ezt is visszaküldöm még használatlanul!

Lehet találni a neten 'no name' baba hajnyírót, 45-50 decibel, de Kínából hozzák, és kétséges a visszaküldés, és a minőségről nem találtam véleményt, így ezt hagyom utolsó lehetőségnek.

Van még egy, amit kimondottan autista gyerekeknek is javasolnak a leírás alapján. Nem jut eszembe a neve, de megírom, ha rátalálok.

2022. júl. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Roland13 válasza:

Megtaláltam azt, amit az előbb említettem, idézem az elnevezést:

"Wabjtam Baba hajvágó, Csendes hajvágó gyerekeknek és gyermekeknek, Vízálló újratölthető akkus szőrvágás készlet kisgyermekeknek, Elefántcsont"

Ez a neve a fruugo.hu weboldalon. De ugyanitt más néven is futtatják, úgyhogy érdekes... Ez is Kínából érkezik, hosszú szállítási idővel. 20000 Ft, nem írnak decibel-t, csak, hogy csendes.

Én egyelőre maradok a magyar boltoknál.

2022. júl. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Roland13 válasza:
Ja, és a Wahl Magic Clip egy profi fodrász hajvágó, azért drágább. Olvastam még Moser márkájú profi gépekről, hogy azok is csendesebbek az átlagnál, de nem hallottam még a hangjukat. És biztos típustól is függ a hangerő.
2022. júl. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Roland13 válasza:
Megérkezett a Xiaomi Enchen hajvágógép. Halkabb az átlagos hajvágóknál, és nem fél tőle a 3 éves kisfiam!!!
2022. júl. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én is azt rendeltem meg, egyelőre baratkozunk vele :))
2022. aug. 2. 19:28
 10/10 anonim ***** válasza:

"Wabjtam Baba hajvágó, Csendes hajvágó gyerekeknek és gyermekeknek, Vízálló újratölthető akkus szőrvágás készlet kisgyermekeknek, Elefántcsont"

Megbízhatóság szempontjából én ilyet eleve nem rendelnék, hogy magyarnak hazudják magukat. Akkor már lenne egy normális angol weboldal. És még oda merik írni, hogy .hu...

2022. aug. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!