Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kell csinálni ha szolizni...

Mit kell csinálni ha szolizni megyek?

Figyelt kérdés

Még soha nem voltam szoliba, úgyhogy nagyon megköszönném ha leírnátok hogy is megy ez. A sminket ott mossátok le? Kell valami krém a szoli után, és az plusz pénz?

Tudom buta kérdés de nem szeretnék ott szerencsétlenkedni!:$


2010. szept. 19. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én fekvőbe járok egy ideje.

Itthon lemosom a sminkem és feltűzöm a hajam.Odaérek levetkőzök teljesen.(van aki hag bugyit vagy fürdőruhába megy).Lehet venni ott sprayt amitől állítólag jobban barnul az ember.Én nem használok semmit.befekszem 15percre(azért ennyire mert régóta járok)aztán kijövök felöltözök itthon letusolok és bekenem magam testápolóval.:)

Remélem segítettem.

20/L

2010. szept. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, nagyon aranyos vagy kedves válaszoló!:) Azt hittem mindenki oltogatni fog meg bunkózni. Tényleg nagyon hálás vagyok az értelmes és kedves válaszodért!:)
2010. szept. 19. 13:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ahogy az 1. mondta. ahova én járok ott van bent a szoliöltözöben uszószemüveg h fel lehet venni h védd a szemed az uv tól de én nem használtam még , kibirtam becsukott szemmel végig. ja meg én állóba járok mert nekem megégette gyakran a fenekemet meg a hátamat a fekvö
2010. szept. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem , ha előszőr méssz, akkor csak olyan 5 percre feküdj be. Aztán ha hozzászoktál , lehet több is. De a lényeg, hogy nem szabad túlzásokba esni. Úgy értem, hogy 1 héten max 2-3 -szor elég. Mert később a bőröd nagyon megsínyli, ha mindennap méssz.
2010. szept. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!:)
2010. szept. 19. 13:47
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék sűrűn mert féltem a bőrömet de havonta párszor megyek szerintem hogy legyen egy kis egészséges színem.:P Köszönöm a válaszaitokat!:)
2010. szept. 19. 13:48
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

a havi pár, az nem lesz elég ahhoz, hogy színed legyen. akkor inkább menj bronziba, bár sztem a szoli jobb. Menj úgy, h hétfő-5p,szerda-5p, péntek-5p,hétfő-10p..köv héten meg 15...de lehet z 5ös 10es hét után jó szned lesz, akkor nem kell többször.és ha kezdesz fakulni, megint menj egyszer5 egyszer10et...én így szoktam, remélem segítettem


20Ł

2010. szept. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hmm köszönöm, akkor majd így csinálom. Félek mert nem szeretnék kapásból leégni:S
2010. szept. 19. 15:15
 9/10 anonim ***** válasza:

Csodálkoztam az első válaszon,hogy hazamegy,letusol.

Utána nem szabad egyből tusolni,mert kopsz tőle.

Én is járok,és smink nélkül szoktam elmenni,így nincs mit lemosni:)

Hajat felkötöm,és úgy!

A drágább szoli jobban fog,tapasztalat.

Először elmentem egy olyanba ahol 100 ft volt 5 perc.

Elmentem 5-6 x ,kicsit barnultam aztán semmi.

Ajánlottak egy másik szolit,elmentem oda.

6 perc 850 ft.Oda elmentem és egyszeri alkalom után jóval többet barnultam mint az olcsóba 5 x..

És itt sokkal higiénikusabbak.

+itt van a szoliba zene,meg fújnak rád levegőt,van ilyen relaxáló permet amivel locsolnak közbe!:)

Na nem ez a legfontosabb,de így még élmény is elmenni szoliba!:)

Krém nem kell szoli után,de lehet ott venni ilyen barnulás elősegít krémeket 500-600 ftért.

Sok sikert,ügyes leszel!:)

20/L

2010. szept. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De drága vagy!:) Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!:)
2010. szept. 19. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!