Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnék ilyet hajat...

Hogyan tudnék ilyet hajat csinálni?

Figyelt kérdés

Ugyan ilyen hajtípusom van, ugyan olyan hosszú, viszonylag egyenes, de nem tudom sehogy sem megcisnálni, hiába szárítom alulról, vagy hajhabbal, göndörítővel, sehogy sem sikerül.

Nem tudom elérni hogy úgy essen a hajam mint a képen látható csajnak.

( hajcsavarókkal nem megy, nem marad meg)

Válaszokat előre is nagyon köszönöm !!


[link]


2011. okt. 30. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
magától így esni sosem fog.. ezt ennél a csajnál nagy ventillátorokkal oldják meg.
2011. okt. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de nem az, hanem hogy ekkora hullámot hogyan tudnék csinálni a hajamba

Mert ennél csak sokkal kisebbek sikerültek, viszont nekem ekkora nagyságú hullám kéne.

Azt értem én h ventillátorral van fújva, de hogyha megnézed az áll alatti rélszeket ott nem fújja, de még is göndör. alapjában véve a hajának felső rétegei be vannak göndörítve, csak sehogy sem tudom elérni a kívánt hatást.

2011. okt. 30. 11:43
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem jó nagy csavaróra kell tekerni
2011. okt. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nebula ***** válasza:
nekem sem áll meg a hajcsavaró. próbáld hajsütővassal, vagy újságpapírral(bár az elég apró)
2011. okt. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!