Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szuperfehér a bőröm. Lenne...

Szuperfehér a bőröm. Lenne értelme szoliba menni?

Figyelt kérdés
nyáron leégek lehámlok, ujra fehér leszek. vagy a másik, hogy magasabb faktorral kenem magam, és fehér maradok :D a szolinak lenne értelme?
2010. szept. 19. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem nem nem és nem.

Én is az vagyok, kipróbáltam: megégtem és újra kifakultam. 2 perc alatt annyira kipirosodtam, hogy 1 hétig alig bírtam megmozdulni. :D

Meg hát volt, aki így lett bőrrákos, és ez nem vicc...


21/L

2010. szept. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csak nagyon lassan, fokozatosan lehet neked lebarnulni, mert van olyan Extrém fehér bőrű, aki még árnyékban is letud égni, szall gyenge nagpfényen, és fokozatosan, és lassan.
2010. szept. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
najo, akkor inkább bevetem a barnito sprayket, krémeket. köszi a válaszokat. ja, erről jut eszembe, tudtok valamit arról, amikor csak rámfujják a szint? elvileg az nem káros egyáltalán.
2010. szept. 19. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!