Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 14 éves leszek és nyáron elég...

14 éves leszek és nyáron elég hülyén barnultam le. :/ 14 alatt van valahol Pesten vagy a közelébe olyan hely ahova beengednek? És kb mennyi idő kell a szoliba hogy szép barna legyek? :/ köszi♥

Figyelt kérdés
10 000 nél többet nem akarok rá költeni.
2011. szept. 23. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Valószínűleg azért nem engednek be, mert baromira káros, főleg egy gyereknek. -.-

Ha meg 10.000Ft-od van ilyen baromságra, akkor inkább költsd értelmes dologra vagy ne dicsekedj vele!

2011. szept. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
inkább menjél barbizni, meg tanuld a helyesírást.
2011. szept. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Igen, terhes vagy.
2011. szept. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

igaz, hogy 18 a korhatár, de az alkolholt és a cigit is sok helyen kiadják


próbálkozz be itt ott, a belvárosban minden utcában van szoli és ott majd megmondják h mennyit érdemes menned

2011. szept. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi utolso.*.*

nem 10 000 -m van és nem dicsekedem vele.:DDD

és nem nemvagyok terhes.:)

és mit nem irtam helyesen?:O-.-

sajnálom, megszoktam a Barbie világomat. Iphone , Plazmatv Jacuzzi a szobámban.:D bocsi nyáron dubaiba voltam;) mi az a 10 000 szerinted?: ))

2011. szept. 24. 10:33
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Dubaiban voltál nyáron? Akkor értem már :) tipp: nézd meg neten hogy mit jelent a "dubaiozás"
2011. szept. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

oh.:)

Dubai- Ahol az álmaid valóra válnak: )

Akárcsak Vegasban, Los Angelesben..;)

2011. szept. 24. 17:38
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

Mivel megkérdezted, mit írtál rosszul, a hozzászólásaidat ideírom helyesen.



14 éves leszek, és nyáron elég hülyén barnultam le. :/ 14 alatt van valahol Pesten vagy a közelében olyan hely, ahova beengednek? És kb. mennyi idő kell a szoliban, hogy szép barna legyek? :/ Köszi!♥

10 000-nél többet nem akarok rá költeni.


Köszi, utolsó.*.*

Nem 10 000Ft-om van, és nem dicsekszem vele.:DDD

Nem, nem vagyok terhes.:)

Mit nem írtam helyesen?:O-.-

Sajnálom, megszoktam a Barbie-világomat. Iphone , plazma tv, jacuzzi a szobámban.:D Bocsi, nyáron Dubaiban voltam;) Mi az a 10 000 szerinted?: ))



Na csak ezek... a smiley-kat hagytam. Szóval tényleg tanulj meg helyesen írni, meg magyarul is, mert a ragozás se megy. Dubai helyett inkább magyartanárhoz járhatnál.

2011. szept. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Azért mert valaki 14 éves még nem kell parasztnak lenni vele, és cikizni. Amikor mi voltunk 14 évesek nekünk is voltak álmaink, szerettünk volna szépek lenni, és tökéletesek. Olyan jó, hogy már a kérdés kapcsán elítélitek annak ellenére, hogy nem is ismeritek a kérdezőt. Szerintem normálisan is el lehet mondani, hogy ez a te korodban igen káros. Inkább menj ki a strandra a barátnőiddel, vegyél egy szuper jó bikinit és éld a tinik boldog napjait. Hidd el egyszer még úgyis visszasírod ezeket az éveket, ezért használd ki amíg lehet.
2014. máj. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!