Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, borotváltok vagy...

Lányok, borotváltok vagy epiláltok? Melyik vált be nektek jobban? Unom már, hogy 2 naponta borotválom a lábam :/

Figyelt kérdés

2022. jún. 14. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Borotva, gyorsan kész, nem kell megvárni amíg visszanő és nem fájdalmas.
2022. jún. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Borotválok mindent,pedig sok és erős szőröm van,nagyon hamar kinő,de valahogy megszoktam már. :)
2022. jún. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Borotválok. Most nézegettem a gyantázást, lehet beújítok rá, de csak a lábamon, esetleg bikini vonalnál.
2022. jún. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És nem unjátok, hogy majdnem naponta kell borotválni? :/ Nektek nem viszket utána a lábatok? Mert az enyém igen. A hónaljam, a lábam, a karom.
2022. jún. 14. 18:29
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem,mert már nem borotválom naponta. Nem érdekel,ha látszik,hogy borostás. Tudom,nem mindenkinek tetszik,viszont nekem sem tetszik mindenki. Szerencsére nekem nem viszket,talán pont azért,mert nem csinálom túl gyakran.
2022. jún. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
IPL, alig nő valami.
2022. jún. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%

#1 vagyok

Egyrészt akkor is borotválom ha ez másoknak ennyire bántó.... Miért nem hasznos a válaszom????

Másrészt nem csinálom naponta, de amúgy ennyi erővel a zuhanyzást, fogmosást is lehet unni... :D

Nem viszket, aloe gélt használok utána, semmi baja a bőrömnek.

De tényleg érdekel hogy miért lettem lepontozva, szerintem a kérdésre válaszoltam. :)

2022. jún. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Borotva.


Nem borotválok naponta. Ha van rajta egy kis borosta, akkor van. Senkinek nem kötelező oda nézni, ha meg oda néz valaki, akkor nem kötelező erekciót kapni. Tehát nem értem, hol itt a probléma????


Nőként azonosulok, és fiziológiailag nő vagyok, de a külsőm szempontjából nem vagyok hajlandó megfelelni a mai elvárásoknak. (Állandó szőrtelenítés, smink, köröm, szubmisszív viselkedés, kedves mosolygás másokra, mások igényeinek előtérbe helyezése a sajatommal szemben)

Ha valakinek nem tetszem, akkor fogja meg a kis szemeit és nézzen más felé.

2022. jún. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem lehet csupasz csiganak lenni, ez a szőrtelenítés egy rémálom, de így 35 évesen én is letojom hogyha kicsit kezd borostás lenni, kb 3 naponta szedem le. De így is szúr, viszket vagy kipattog. Epilalastol iszonyatos gyulladt pattanasaim lettek, a gyanta jó, de azután sem leszek sima, ugyan úgy borostás érzete van mert az épp rövid szőröket nem tudja kiszedni.
2022. jún. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pont így éreztem én is, utálom amikor szőrös vagyok, de a borotválástól nagyon kipattogtam. Vettem egy IPL gépet, csodát tett. Tényleg nem nő szőr. Nem reklámozni akarom, csupán segítő szándékkal írtam.
2022. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!