Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan problémám van, hogy 3...

Olyan problémám van, hogy 3 naponta kell mosnom a hajam mert már a második napra be zsírosodik milyen sampon lenne jó ellene?

Figyelt kérdés
Nem hullik a hajam, igaz festve van de semmi egyéb baja nincsen

2022. márc. 5. 05:13
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Minél gyakrabban mosod, annál jobban zsirosodik
2022. márc. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen normális mértékben zsírosodik a hajad.
2022. márc. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
mindenkinek más válik be, nekem pl a lush montalbano sampon. de van, akinek az kevés. nekik a junping juniper jó, de az nekem már túl szárít. neked kell kikisérletezned hogy mileyn márkával, milyen fajtával tudod kitolni
2022. márc. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Én nem értem, miért lenne baj, hogy valakinek harmadnapra bezsírosodik a haja. Fürödni se hetente szoktunk. Szerintem teljesen normál.
2022. márc. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen normális időtartam. Gyerekkoromtól fogva nem bírt ennèl többet a hajam, pedig sokáig a családom tanácsára csak hetente mostam. Borzalmas volt, de nem segített. Most 2 naponta mosom, időnként tápláló sampon helyett frissítő, tisztítóval is felváltva, hogy alaposabban is kimosódjon a hajamból a sok kondicionáló anyag, amivel ápolom. Ennyi.
2022. márc. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Probald ki a Balea med sampont,nagyon kiraly❤️
2022. márc. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
48%
Attól is zsírosodik ha sokat mosod, nem tesz jót a hajhagymáknak sem. Illetve ne piszkáld. Ha lehet inkább leengedve hord. Csalán illetve teafa olajos sampon amit tudnék ajánlani, olyan sosem lesz hogy egyáltalán nem zsírosodik, mert a faggyúmirigyek mindig termelődni fognak.
2022. márc. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok. Sajnos ez a "gyakori mosás zsírosít" is tévhit. Nekem is mindenki ezt mondta, ezért képes voltam egy hétig nem mosni a hajamat, csak rosszabb lett, pedig hónapokig csináltam. Díszkomfortérzet mellett csatak zsíros és ronda volt. Szerintem a 3 naponta történő hajmosás egyáltalán nem túl gyakori. Pont ideális.
2022. márc. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!