Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a fodrász belevág a hajadba...

Ha a fodrász belevág a hajadba akkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Voltam fodrásznál akitől a szokásos vágást kértem csak.

Nekem pixie hajam van ezért a tarkómnál géppel csinálja.

Amikor a kis géppel igazgatta a hajvonalamat (nullással szerintem) akkor az egyik kolleganője meglökte véletlen és belevágott a hajamba.


Így most van egy kopasz csík a tarkómtól a fejem tetejéig, a forgóig hátul.


Ott helybe mindenki lefagyott és nem tudtuk hogy mi legyen úgyhogy hazajöttem fizetés nélkül.


A kérdésem az lenne hogy mit tudok ezzel kezdeni? Tudom várni kell hogy megnőljön de addig mit csináljak a hajammal?

A munkahelyemen nem mehetek ilyen hajjal.

És az utcára se szívesen megyek ki így.

Sapka nagyon gáz ilyen melegbe és még el se takarja rendesen


Valakinek ötlete?



L/25



2022. jún. 15. 08:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%

Kendő, kendőből hajpánt.

Nem lehet úgy fésülni, hogy ne látsszon?

2022. jún. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%

Kendőt raknék a hajamra, vagy ha van rá pénzem, vennék egy parókát.


Max annyit tudsz tenni, hogy szemöldök festékkel befested azt a csíkot, hogy ne villogjon fehéren.

2022. jún. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem azt hiszik majd ha egyáltalán észrevszik, hogy direkt van úgy 😄
2022. jún. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Kendő az nem az én stílusom sajnos.


Paróka az több hét ha jól tudom és nem is annyira életszerű. De amelyik igazi hajból van az pedig eszméletlen drága.



Egyébként eléggé látszik sajnos. Kb. 2-3 cm szélesen a tarkómtól a fejem tetejéig hátul nincs haj. Csak a fehée bőröm

2022. jún. 15. 14:30
 5/26 anonim ***** válasza:
Az egészet levágarpd egy hosszúra
2022. jún. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Az egészet kopaszra?

Más lehetőség nincs?

2022. jún. 15. 14:56
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

FolYamatosan úgy gumiznam(ha az nem megy mert rövid, úgy csattolnam a hajam hátrafelé hogy az a sav ahol nincs haj fedesbe legyen !

Vagy elmennek aztán befonatnam az egészet úgy hogy a sav ahol nincs haj takarva legyen !

2022. jún. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell az egészet kopaszra lenyírni. Meleg van úgy is, az meg szerintem kihozható belőle hogy csak alul körben felnyíratod és felül meg megmarad.
2022. jún. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Bocsánat 7-es vagyok , bekevertem a pixiet egy masikfazonnal,most jöttem rá hogy ez rövid fazon , én a helyedben elmennek egy barber shopba ahol egy fasza hajtetkot epitenenek köre, tehát belenyirnanak meg nullassal de úgy hogy valami jó kis minta jöjjön ki !


Pl

[link]

2022. jún. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Azzal a hosszal körben fel kell nyírni. Valami átmeneti megoldást ki lehet hozni
2022. jún. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!