Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A nőknél manapság miért divat...

A nőknél manapság miért divat a szőrösség, vagy hogy csak 3-4 naponta borotválják magukat?

Figyelt kérdés
Lustaság lenne? A pasik többségének ez nem jön be, csak szólok! Persze nem szólnak érte, de olyankor elég viszolyogva nyúlnak a másikhoz.
2022. jún. 15. 12:18
 161/179 anonim ***** válasza:
100%
Kezdem megkedvelni a borostámat. Az a pár mm ártatlan szőröcske kiváló szűrő ezek szerint. Olykor alkalmazzuk nyugodt szívvel. Legalább volt valami haszna ennek a kérdésnek, kicsit most hálás vagyok érte 😄.
2022. jún. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/179 anonim ***** válasza:
0%
#160-161/ eleve ti nők mindenhogy nőiesek vagytok ugye, szőrösen, hösszú, rövid hajjal, nadrágban, gumicsizmában, kertésznadrágban, boyfriend cuccokban, full feketében stb, csak mi pasik legyünk 0/24-ben igazi ffiak.
2022. jún. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/179 anonim ***** válasza:
86%
#162 ki mondja ezt, mucika? Csak nem a férfiak? Mi az, ami miatt kevésbé néznek férfinak?
2022. jún. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/179 anonim ***** válasza:
92%

Kinek mi a nőies. Én most pl hosszú befont hajjal ülök egy buszmegállóban hulla fáradtan meló után, egy topp és rövidgatya kombóban, sportcipővel, egy ikeás szatyorral a vállamon benne 2 kiló macska kaja és egy nagy metszőolló. Nem hinném, hogy különösebben nőies, de ez a realitás. És még harmadnapos borosta is van a lábamon. Hogy rohadjak meg.

Ennek ellenére otthon vár a párom, akivel összebújva fogunk aludni ha egyszer végre hazaérek. És, hogy tetőzzem a leírtakat, rajta is pár napos borosta van valószínűleg, mert nem borotválkozik minden nap.

Csak az olyan majmok várják el a való életben egy átlagos életet élő nőtől, vagy férfitól a 100%-ot minden nap, akik maguk is kényszeresek, vagy teljesen elszakadtak a realitástól.

2022. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/179 anonim ***** válasza:
0%

#163 ti nők, szexualitás, öltözködés, társkeresés topicban! Már azt sem tartjátok igazi ffinak, aki sovány, genetikailag, tehát hiába eszik rendesen, sportol, nem tud hízni.

Na meg a passzos nadrágokat hordókat sem tudjátok igazi ffiaknak nézni, sem akiknek nincs szőr a lábukon, vagy reggelig sorolhatnám még.

2022. jún. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/179 anonim ***** válasza:
90%

#162 Nem, én pont leszarom, hogy te, vagy más férfiak milyenek vagytok. Van egy férjem, ő érdekel, de amúgy ő sem egy izomkolosszus, vagy nem tudom mit kell "férfias" alatt érteni. A többi férfi pedig totálisan hidegen hagy, felőlem rózsaszín tütüben is járhattok, emberileg ugyanúgy állok hozzátok, mint férfi pedig ugyanúgy leszarlak.

Nektek is ezt kéne megtanulni. Keresni egy olyan nőt, aki megfelel az igényeiteknek, a többit pedig leszarni. Ha ez nem megy, akkor meg szép csendben, méltósággal maszturbálni. De nem, ti ehelyett itt hisztiztek folyamatosan. Olyan gáz.

2022. jún. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/179 anonim ***** válasza:
88%

Elvétve akad olyan nő, aki naponta szőrtelenit. (Minek és mit?)

És érdekes, van párunk.

Mehetsz ahova akarsz, leszar.juk a véleményed.

2022. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/179 anonim ***** válasza:
93%

165, én szeretem a passzos farmert egy férfin és értékelném, ha a párom rendszeresen leszedné a lábát, meg a mellkasát is, nem csak az intim részt és a hónalját. Sokkal vonzóbb egy csupasz, vagy legalábbis rendben tartott pasi, mint akin vastag szőr van. Pedig, mikor legutóbb néztem, még nő voltam.

Még mindig nincs homogén nő halmaz, aminek minden tagja egyformán gondolkozik érez és cselekszik.

2022. jún. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/179 anonim ***** válasza:
92%
#165 ne ebből az oldalból indulj ki. Nagyon nem reprezentálja a valós embereket. Mindent kritikával. A mindennapokban van olyan, hogy egy nő azért utasít el, mert borotválod a mellkasod? Vagy mert szűk farmert hordasz? Nyilván vannak egyéni preferenciák, de ez a lényeg benne. Egyéni. Gondolom neked is vannak. És nem ezzel van a gond. Mindenki keressen olyan párt, akivel ez a harmónia megvan. De azt is hidd el, hogy a legtöbb nő, ha kicsit meg is lepődik hogy borotválja egy férfi a mellkasát, vagy a lábát, max rákérdez, és aztán megy tovább. Mindenki hordja úgy a testszőrét, meg mindenét, ahogy neki kényelmes.
2022. jún. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/179 anonim ***** válasza:
100%

"#160-161/ eleve ti nők mindenhogy nőiesek vagytok ugye, szőrösen, hösszú, rövid hajjal, nadrágban, gumicsizmában, kertésznadrágban, boyfriend cuccokban, full feketében stb, csak mi pasik legyünk 0/24-ben igazi ffiak."


Pont az ilyen destruktív, undorító megszólalások tettek fiatalabb koromban önbizalomhiányossá és visszahúzódóvá. Sz.ar ügy, de azóta már megtanultam átlátni a ferdítéseken.

Annyiról volt szó, hogy nem kell és nem is egészséges a bőrnek minden egyes nap leborotválni a szőrt. 3 naponta szedem le, és soha nem fogok ezen változtatni, akkor sem, ha több 100 ezer férfi össznépi sikító epilepsziás rohamot kap holnap a Deák téren.

És igen, nőies vagyok 0-24-ben. Azzal, hogy párnaponta leborotválom magam, teljesen eleget teszek a mai szőrtelenítési trendnek (nem mintha ennek köze lenne valójában a nőiességhez). Az idő 100%-ában vagy csupasz vagyok, vagy van egy fél/1 mm-es borostám és ennyi. A hajam derékig ér, nem hordok gumicsizmát, kertésznadrágot, boyfriend cuccokat. A nadrág és a full fekete nem tudom hogy jön ide. Egyrészt, nevetséges felhozni a 21. században a nadrágot, azt már senki nem fogja visszacsinálni, hogy a nők nadrágot hordanak, és nőiesek is benne. Másrészt, ha én elmegyek valahová, akkor az esetek 80%-ában szoknyát hordok.

A full fekete szerkó pedig lehet akár szexi, macskanős is.

Amúgy meg nem beszólni szeretnék, én amondó vagyok, hogy mindenki azt hordjon, amiben jól érzi magát, én soha nem néznék le más nőket azért, mert kertésznadrágot hordanak, rövid a hajuk, stb.


"Már azt sem tartjátok igazi ffinak, aki sovány, genetikailag, tehát hiába eszik rendesen, sportol, nem tud hízni."


De igen.

A párom pont ilyen. Magas, vékony. Sportol, de csak annyit ér el, hogy valamennyire tónusos, de nagyobb darab sose lesz.

Szokott passzos farmert is hordani.

2022. jún. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!